Nejkrásnější puntíkaté šaty: Inspirujte se Pretty Woman, Dianou i Kate

24. dubna 2018 • 06:00
Street style v Miláně • Foto: Profimedia.cz

Puntíkaté šaty dohánějí v popularitě ty s květinovým vzorem. Jsou nadčasové, elegantní a současně v sobě mají jakousi retro hravost. Letos se jich ve všech kolekcích vyrojilo opravdu hodně. Podívejte se, jaké jsme pro vás vybrali. 

Kromě klasiky ve stylu bílých puntíků na černém nebo tmavě modrém podkladu letos dostávají prostor pastelové odstíny (hlavně žlutá, levandulová a šeříkově modrá), kterým sluší drobné bílé puntíčky.

Protipólem k nim je výrazné retro, zejména bílé puntíky na hnědém podkladu, které jasně evokují legendární šaty z filmu Pretty Woman – ty, které si Vivian v podání Julie Roberts oblékla na dostihové závody. 

Legendární hnědé puntíkaté šaty ve filmu Pretty Woman Legendární hnědé puntíkaté šaty ve filmu Pretty Woman Autor: Profimedia.cz

Už druhým rokem se návrháři inspirují stylem princezny Diany. Černé puntíky na bílém podkladu představily na přehlídkách značky Balenciaga, Carolina Herrera, Dior, Blumarine a řada dalších. 

Puntíkaté šaty a plochý klobouk – tento outfit princezny Diany inspiruje i současné návrháře Puntíkaté šaty a plochý klobouk – tento outfit princezny Diany inspiruje i současné návrháře Autor: Profimedia.cz

Zatímco Diana zazářila v tomto modelu s menšími puntíky, my máme stále v paměti puntíkaté šaty Dolce & Gabbana,  které oblékla vévodkyně Kate minulý rok na Wimbledon. 

Vévodkyně Kate v šatech Dolce Gabbana Vévodkyně Kate v šatech Dolce Gabbana Autor: Profimedia.cz

Podívejte se do fotogalerie, jaké puntíkaté šaty z aktuálních kolekcí jsme pro vás vybrali.

Fotogalerie

20 fotografií


Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy