Karl, Stella & Mickey: 3 nové limitky pro milovníky originálních tenisek | Ženy.cz
 


Karl, Stella & Mickey: 3 nové limitky pro milovníky originálních tenisek

9. září 2018 • 06:00
Vault by Vans x Mickey Mouse • Foto: Archiv firem

Jestli sháníte nové tenisky na podzim, nenechte si ujít následující exkluzivní limitky!

Karl Lagerfeld x Puma

Známý designérský matador Karl Lagerfeld, který kromě vlastní značky navrhuje také pro módní domy Chanel a Fendi, tentokrát propůjčil svůj ikonický rukopis kultovním teniskám Puma Suede, které slaví 50. narozeniny. Původní záměr vytvořit unikátní design pro tyto tenisky nakonec přerostl v kolekci, kde nechybí mikiny, tričko, overal batoh nebo kšiltovka. K mání u prodejců Queens, Footshop a Crish nebo na Puma.com.

Karl Lagerfeld x Puma Karl Lagerfeld x Puma Autor: Archiv firem

Stella McCartney x Adidas Originals

Návrhářka proslulá šetrným přístupem k přírodě a globální sportovní značka už spolupracují nějaký ten rok – Stella pro Adidas navrhla několik sportovních kolekcí. Vůbec poprvé se ale můžeme těšit na její pojetí ikonických tenisek Stan Smith. Tento minimalistický model, který se hodí snad ke všemu, bude vůbec poprvé k dostání ve veganské kůži. Na jazyku najdete tradičně portrét Stana Smithe, ovšem jen na pravé botě, na levé je tvář Stelly. V obchodech od pondělí 10. září. 

Tenisky Stan Smith v podání Stelly McCartney Tenisky Stan Smith v podání Stelly McCartney Autor: Archiv firem

Vault by Vans x Mickey Mouse

Konec letošního roku se tak trochu ponese v duchu postavičky Mickey Mouse, která slaví 90. narozeniny. Skejťácká odnož značky Vans, kolekce Vault, která zahrnuje ty nejklasičtější modely tenisek a často spolupracuje s různými umělci, tentokrát oslovila hned čtyři: John Van Hamersveld, Mister Cartoon, Geoff McFetridge a Taka Hayashi pak vytvořili každý svou vlastní verzi tenisek OG Sk8-Hi LX a také trika. 

Vault by Vans x Mickey Mouse Vault by Vans x Mickey Mouse Autor: Archiv firem

Další tenisky a detaily nových limitek si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy