Grammy 2020: Přehlídka úděsných modelů jako z karnevalu!

Zatímco červený koberec na všech dosavadních předáváních filmových cen letošního roku byl plný překrásných a inspirativních večerních toalet, na předávání hudebních cen Grammy to byla spíše přehlídka karnevalových kostýmů. 

Předchozí ročníky se vždy, co se týče slavnostních modelů, rovnaly třeba Zlatým glóbům i Oscarům. Sem tam sice někdo šlápl vedle, většinou to ovšem byly kontroverzní hvězdy jako Lady Gaga, Miley Cyrus nebo aktuálně Cardi B či Billie Eilish, které byly v záplavě krásných šatů alespoň originální a extravagantní outfit skvěle korespondoval s jejich image.

Letošní ročník ovšem nabídl přehlídku absolutně nepochopených modelů. Na červeném koberci to vypadalo spíše jak na luxusním maškarním bále. A ještě mnohem netradičnější bylo, že pánové na sebe tentokrát strhli mnohem více pozornosti než ženy.

Lil Nas X v modelu John Hardy

Na vině je dost pravděpodobně to, že letošní Grammy ovládly poměrně neznámé tváře a absence velkých hvězd byla zkrátka viditelná v prvním okamžiku. Kromě červeného koberce se podle všeho nepovedl ani samotný slavnostní večer, který byl podle kritiků nejhorší ze všech uplynulých ročníků.

Pár velkých jmen se ale přeci jen objevilo, jenže ani v případě jejich outfitů nebylo o co stát. Zpěvačka Ariana Grande naprosto neoriginálně zvolila nadýchané šaty od Giambattisty Valliho. Podobný model před ní obléklo hned několik jejích kolegyň z hudební branže, modelek i hereček. Červený koberec nezachránila ani jindy zářivá Alessandra Ambrosio, která oblékla podivný asymetrický model z dílny módního domu Balmain.

Ariana Grande v šatech Giambattista Valli

Priyanka Chopra zase vsadila na šaty, které jí úplně zdeformovaly výstřih, Dua Lipa se inspirovala devadesátkovými trendy a vypadala spíše, jako když si vyrazila na večírek s přáteli než na galavečer, a Sophie Turner zase vynesla extrémně krátkou sukni s volánky, ze které jí vykukovalo tetování na stehně, které působilo jako párající se nitka. Tenhle večer se zkrátka příliš nepovedl...

Priyanka Chopra v šatech Ralph & Russo

Na další nepovedené outfity se podívejte do galerie: