15 nejkrásnějších šatů v historii hudebních cen Grammy! | Ženy.cz
 


15 nejkrásnějších šatů v historii hudebních cen Grammy!

9. února 2019
Rihanna • Foto:profimedia.cz

V neděli 10. února proběhne v pořadí 61. předávání hudebních cen Grammy. Zkraťte si čekání na nové vítěze ohlédnutím za předchozími ročníky. Tedy spíš za róbami z červeného koberce. Vybrali jsme patnáct nejkrásnějších šatů z historie cen Grammy. 

Loňský 60. ročník udílení hudebních cen Grammy se nesl v duchu podpory hnutí #TimesUp, které vzniklo v reakci na #MeToo. Tentokrát se zúčastnění nezahalili do černé barvy, ale ozdobili své modely bílou růží. Muži si je připnuli na klopy, ženy je měly na šatech, ve vlasech nebo jen tak v ruce. Letošní hudební galavečer zřejmě proběhne  bez hromadné podpory jakéhokoliv hnutí, jelikož ani na uplynulých předáváních filmových a televizních cen se žádné barevné sjednocení ani společný symbol neobjevily. 

Jaké šaty předvedou na červeném koberci nominované zpěvačky Lady Gaga, Cardi B nebo třeba Dua Lipa, to zatím nevíme, ale víme, které šaty v historii Grammy nám utkvěly v paměti. Tak třeba odvážná róba z dílny Versace, kterou předvedla v roce 2000 Jennifer Lopez. Průsvitné šaty s tropickým vzorem, které měly výstřih sahající až po pupík, se ten večer staly ikonickými. 

Jennifer Lopez v šatech Versace, rok 2000Jennifer Lopez v šatech Versace, rok 2000Autor: profimedia.cz

Jaké další šaty z uplynulých ročníků patří mezi nejkrásnější? Najdete je v galerii: 

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy