Grammy 2019: Kdo předvedl nejkrásnější šaty a komu se výběr vůbec nepovedl? | Ženy.cz
 


Grammy 2019: Kdo předvedl nejkrásnější šaty a komu se výběr vůbec nepovedl?

11. února 2019 • 06:00
Grammy 2019 • Foto: profimedia.cz

V noci z neděle na pondělí se v losangelském Staples Center konal již 61. ročník předávání prestižních hudebních cen Grammy. Koho hudební akademie ocenila tradičním zlatým gramofonkem a kdo bodoval na červeném koberci?

Letošní ročník hudebních cen moderovala zpěvačka a patnáctinásobná držitelka Grammy Alicia Keys, která si hned na úvod pozvala na pódium bývalou první dámu USA Michelle Obama. Ta si společně se zpěvačkami Lady Gaga, Jennifer Lopez a herečkou Jadou Pinkett Smith povídala o tom, co pro ni hudba znamená a jak je pro celý svět důležitá. 

Lady Gaga, Jada Pinkett Smith, Michelle Obama a Jennifer Lopez Lady Gaga, Jada Pinkett Smith, Michelle Obama a Jennifer Lopez Autor: profimedia.cz

Nejvíce cen (čtyři) si ze slavnostního večera odnesli rapper Childish Gambino a country zpěvačka Kacey Musgraves. Tři cenné sošky si odnesly Lady Gaga a písničkářka Brandi Carlile. Objevem roku se stala třiadvacetiletá zpěvačka Dua Lipa. Svou první cenu Grammy získala Ariana Grande, která ovládla kategorii Nejlepší popové vokální album. 

Jednou z nejlépe oblečených žen byla rozhodně Lady Gaga, která v poslední době předvádí proměnu v módní ikonu. Ve stříbrných šatech Celine s efektním kanýrem vypadala famózně. Na oblíbený metalický odstín vsadila také Dua Lipa. Ta předvedla překrásnou róbu s vlečkou z dílny Versace.

Dua Lipa v šatech Versace Dua Lipa v šatech Versace Autor: profimedia.cz

Nejčastěji se opakující barvou ovšem byla růžová, jejíž zpracování zvládla na výbornou jen Camila Cabello v šatech Armani. Na růžovou vsadily také Katy Perry, Anna Kendric, Cardi B nebo Kylie Jenner, ale ani jedné z nich se volba modelu na slavnostní večer nepovedla. 

Katy Perry v šatech Balmain Katy Perry v šatech Balmain Autor: profimedia.cz

Překrásné róby, ale i ty nepříliš povedené najdete v galerii: 

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy