Šaty z amfAR: Vysoké rozparky, odvážné výstřihy & Karolína Kurková proti všem | Ženy.cz
 


Šaty z amfAR: Vysoké rozparky, odvážné výstřihy & Karolína Kurková proti všem

8. února 2019 • 06:00
Candice Swanepoel • Foto: Profimedia.cz

Ultrahluboké výstřihy a ultravysoké rozparky ovládly středeční večer v New Yorku. Právě sem se totiž sjely světoznámé modelky, aby podpořily neziskovou organizaci amfAR, která se zabývá výzkumem a léčením AIDS a kterou v 80. letech založila lékařka jménem Mathilde Krim společně s hollywoodskou superhvězdou Elizabeth Taylor. 

Charitativní galavečer amfAR se koná třikrát do roka – kromě toho, že symbolicky zahajuje newyorský fashion week, je také jedním ze společenských vrcholů filmového festivalu v Cannes. Třetí destinací, kde se oceňuje filantropie, je Hong Kong. Ve středu, 6. února večer, patřily k hlavním hvězdám herečka Milla Jovovich, která získala ocenění za podporu boje proti AIDS, ale také sestry Kim a Kourtney Kardashianovy, které si pro sebe naprosto ukradly červený koberec díky jednoduchým, ale současně hodně rafinovaným šatům Versace. Tak trochu v nich připomínaly dílky puzzle. 

Kim a Kourtney Kardashian v šatech Versace Kim a Kourtney Kardashian v šatech Versace Autor: Profimedia.cz

Slavné modelky v čele se současnými i bývalými andílky Victoria's Secret Candice Swanepoel, Alessandrou Ambrosio nebo Lais Ribeiro tradičně vsadily na sexy šaty odhalující jejich dokonalé postavy. Heidi Klum a Kelsey Merritt pro změnu rozvlnily na červeném koberci třpytivé třásně. To Karolína Kurková zariskovala a oblékla zajímavý minimalismus v podobě šatů od Oscara de la Renty

Karolína Kurková v šatech Oscar de la Renta Karolína Kurková v šatech Oscar de la Renta Autor: Profimedia.cz

Kdo podle nás zazářil na amfAR? Podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie

13 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy