Jennifer & Brad opět spolu a další velké momenty SAG Awards 2020!

20. ledna 2020 • 08:40
 • Třetí předávání filmových a televizních cen v letošním roce přineslo spoustu zajímavých momentů. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší!

  Screen Actors Guild Awards (SAG Awards) jsou filmové a televizní ceny, které jsou jedinečné tím, že o vítězích rozhodují herci a herečky a další umělci z organizace Screen Actors Guild-American Federation of Television and Radio Artists. Ta čítá zhruba 160 tisíc členů, takže se rozhodně nejedná jen o pár hlasů pro své aktuální oblíbence. Letos se konal 25. ročník, který nabídl hned několik momentů, které budou psát historii. 

  Čtěte na další stránce >>

 • Jennifer a Brad opět spolu

  Mezi největší události patří rozhodně společná fotka bývalých manželů Jennifer Aniston a Brada Pitta, která vznikla poté, co si oba odnesli cennou sošku a v zákulisí svůj úspěch oslavili vzájemným obejmutím. Na tohle jsme všichni z „týmu Jennifer“ čekali dlouhé roky! Navíc bylo zveřejněno video, na kterém Brad oddaně sleduje, jak si jde Jennifer na pódium převzít cenu za Nejlepší herečku v dramatickém seriálu. Okamžitě se tak strhla vlna spekulací, že zafungovalo staré dobré přísloví – stará láska nerezaví!

 • Jennifer a její šaty

  Jennifer Aniston se během udílení letošních SAG Awards rozhodně stala nejprobíranější osobou ze všech. Získala po letech cennou sošku a nechala za sebou hvězdné kolegyně jako Helenu Bonham Carter, Elisabeth Moss nebo Olivii Colman. Dojala svět přátelským objetím s exmanželem. A v neposlední řadě zaujala svými šaty, ve kterých ukázala, že s Rachel Green má stále hodně společného. Vsadila totiž na saténovou róbu Christian Dior od Johna Galliana, pod kterou si nevzala podprsenku. Během své děkovné řeči tak všem předvedla své prosvítající bradavky. Nutno ovšem podotknout, že Jennifer si to i ve svých padesáti letech rozhodně může dovolit!

  Jennifer Aniston Jennifer Aniston Autor: profimedia.cz
 • Pocta Heathu Ledgerovi

  Zatímco na Zlatých glóbech během děkovné řeči pokáral Joaquin Pheonix své kolegy, kteří létají na krátké vzdálenosti mezi americkými městy soukromými tryskáči, dnes v noci na SAG Awards nezůstalo po jeho proslovu jediné oko suché. Nejdříve vzdal hold svým hereckým kolegům, kteří byli nominováni s ním (Leonardo DiCaprio, Christian Bale, Adam Driver a Taron Egerton) a na závěr poděkoval svému oblíbenému herci Heathu Ledgerovi, který ztvárnil Jokera před dvanácti lety. „Stojím tu na ramenou mého oblíbeného herce Heatha Ledgera, děkuji!“

 • Inspirace Audrey Hepburn

  Hned dvě slavné ženy se pro tento speciální večer rozhodly inspirovat jednou z největších ikon krásy i herectví Audrey Hepburn. První z nich je Jennifer Lopez, která oblékla černou róbu s vlečkou a odhalenými rameny z dílny Georgese Hobeiky a překrásné šperky od Harryho Winstona. Jestlipak předtím posnídala u Tiffanyho?

  Zoë Kravitz zase vsadila na broskvové šaty Oscar de la Renta s efektní mašlí doplněné o sněhobílé rukavičky. Jako by z oka vypadla Elize Doolittle (Audrey Hepburn) v My Fair Lady. Mimochodem, podle této postavy byla oblečená i v posledním dílu první série Sedmilhářek. 

  Jennifer Lopez a Zoë Kravitz Jennifer Lopez a Zoë Kravitz Autor: profimedia.cz
 • Nestárnoucí Jane Seymour

  Po delší době se na udílení filmových cen objevila také nestárnoucí herečka Jane Seymour, které od dob Doktorky Quinnové nepřibyla snad ani jedna vráska. Ve stříbrných, flitry posetých šatech se špagetovými ramínky vypadala naprosto famózně a také předvedla postavu, kterou by jí mohla závidět snad každá mladší kolegyně. A teď pozor! Za necelý měsíc oslaví Jane šedesáté deváté narozeniny. Neuvěřitelné!

  Jane Seymour Jane Seymour Autor: profimedia.cz

  A na závěr si prohlédněte nejkrásnější šaty z letošního udílení SAG Awards: 

  Fotogalerie

  13 fotografií

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy