Svatba 2020: Barvy, které letos ovládnou šaty, dekorace i dorty!

13. ledna 2020 • 06:00
• Foto: profimedia.cz

Svatby už dávno nejsou jen o bílé, popřípadě pudrově růžové barvě. Letošní trendy přináší pět neokoukaných odstínů, které ovlivní svatební dekorace, květiny, dorty i šaty nevěsty a družiček. Máte svého favorita?

Oceánově modrá

Kdo tvrdí, že svatební barvy musí být nutně světlé? Jedním z největších letošních trendů je totiž oceánově modrá, což je takový mix tmavě zelené a temně modré. Tento odstín působí velmi elegantně a luxusně, a právě proto je pro svatby jako stvořený. Skvěle vypadá v kombinaci s vínovou nebo zlatou. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

The season of glamour begins __ Whether you’re bridesmaid or off to a beautiful ball, we have you covered this party season. __ Our Cecelia crepe luxe gown in Emerald is the perfect dress to make an elegant entrance. __ Photo @imaginative.pics aka @littlebeanies Venue @hamptonmanorweddings Make up @bryonydaltonmakeupartist Hair @demiiioxo Model @kristina.lipinska __ #ththwedding #bridesmaids #bride #wedding #thedailywedding #emeralddress #emeraldslipdress #satindress #satinslip #weddingday #wedding2020 #bridetobe #bridetobe2020 #winterwedding #autumnwedding #weddingplanning #bridalshoot #hamptonmanor #hamptonmanorwedding #ballgown #partydress #christmasparty #christmasball #ootd #fashiongram #instafashion

Příspěvek sdílený TH&TH (@thth_bridesmaids),

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Happy Boxing Day guys. Hope you're all still enjoying some chill out time. Today I'm in calligraphy and clear out mode after a lazy morning of dozing with some films planned for later. These were a recent save the date favourite, and I'm now putting the final touches to the invites for this lovely couple. #weddingstationery #savethedate #savethedates #foilinvites #destinationweddings #lochlomond #stationerydesign #inkartisan #fineartphotographer #fineartstationery #dailydoseofpaper #moderncalligraphyuk #moderncalligraphy #papergoapiere #gatheredstyle #weddingcalligraphy #goldfoil #meaningfulweddings #wearetheweddingcollective #fineartweddings #stylemepretty #gatheredstyle #scottishweddings #timelessweddings #classicweddings #weddinginvitations #scottishstyle #calligraphyforweddings

Příspěvek sdílený Laura E Patrick (@lauraelizabethpatrick),

Rubínová

Ještě loni byla vínová barva spojována jen se zimními svatbami, ale letos to bude jinak. Díky tomu, že působí vášnivě, ale zároveň elegantně a neotřele, se stává jedním z nejpopulárnějších odstínů letošní sezóny. Kombinujte ji s výše zmiňovanou oceánově modrou, pudrově růžovou nebo zlatou. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Yummy! Autumns finest with delicious burgundy tones for a very cool London wedding with @missgenphoto @rikidalal_bridal @aesmeflowers

Příspěvek sdílený Knot & Pop (@knotandpop),

Citronová

Žlutá je nová béžová, tedy alespoň podle aktuálních svatebních trendů. Je velmi výrazná, ale zároveň decentní. Pro slunnou letní svatbu je právě žlutá barva, ať už v květinách nebo třeba dekoraci, absolutně ta pravá! Skvěle si rozumí se svěží zelenou nebo třeba světle růžovou. 

Meruňková

Pudrové tóny ke svatbám dokonale pasují. Pokud chcete trochu experimentovat, laďte svou svatbu do světlounce meruňkové, která bude letos velmi oblíbená. Působí romanticky, stejně jako pudrově růžová, ale je neokoukaná a svěží. Pokud máte ráda letní barvy, nebojte se ji spojit společně se žlutou. Ladí k ní i béžová, zlatá nebo růžová.

Růženínová

A přestože letošní sezóna fandí neokoukaným barvám, světlounce růžová je zkrátka natolik populární, že nesmí chybět. Zkuste kombinovat různé tóny od té nejsvětlejší růžové až po levandulovou. 

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy