Svatební šaty 2020: 5 budoucích trendů, které ovládnou svatební šaty! | Ženy.cz
 


Pět zásadních trendů, které ovládnou svatební šaty!

10. října 2019 • 06:00
Theia • Foto: profimedia.cz

Chystáte na příští rok svatbu? Pak zbystřete! Newyorský Bridal fashion week už odhalil ty nejzásadnější trendy ve svatebních šatech na rok 2020. 

Padající rukávy

Odhalená ramena ve spojení s padajícími balónovými rukávy nebo ozdobným volánkem budou příští rok jedním z nejvýraznějších svatebních trendů. Výhodou je, že se dají kombinovat s hlubokým i střídmým výstřihem a vlastně jakkoliv řešeným vrškem. Odhalená ramena mohou mít splývavé minimalistické šaty, ale i korzetový top s nadýchanou sukní. Volba bude jen na vás. 

Theia Theia Autor: profimedia.cz

Theia Theia Autor: profimedia.cz

Hluboké výstřihy

Pro mnohé nevěsty je výstřih na svatebních šatech noční můrou. Ale příští svatební sezónu ovládnou úzké "véčkové" výstřihy, které rozhodně nejsou vulgární ani v nich nehrozí, že vám vykoukne něco, co nemá. Když si troufnete, může výstřih končit klidně až těsně nad pupíkem, ale počítejte s tím, že když si sednete, šaty se kolem takto hlubokého výstřihu vždy nevzhledně nakrabatí. 

Berta Berta Autor: profimedia.cz

Pronovias Pronovias Autor: profimedia.cz

Svatební kalhoty

Kalhoty i overaly se pomalu stávají plnohodnotnou alternativou klasických svatebních šatů. Vévodí jim bílá barva a doplnit je můžete prakticky o jakýkoliv vršek od saténového tílka přes vestičku inspirovanou pánským šatníkem až po moderní variantu korzetu. 

Pronovias Pronovias Autor: profimedia.cz

Theia Theia Autor: profimedia.cz

Mašle

Mašle budou rozhodně nejvýraznějším dekorativním prvkem pro příští svatební sezónu. Podtrhují ženskost a sluší jim sněhobílé provedení, které působí mnohdy až pohádkově. Mašle jsou většinou umístěny v pase (zepředu nebo zezadu) nebo mohou figurovat jako ozdoba na rameni. 

Pronovias Pronovias Autor: profimedia.cz

Pronovias Pronovias Autor: profimedia.cz

Dlouhé rukávy

Dlouhé zdobné rukávy jsou ideální variantou pro svatby mimo letní sezónu. Dlouhé rukávy vás alespoň trochu zahřejí a vypadají naprosto famózně. Mohou být transparentní, ozdobené drobnými kanýry, krajkou nebo mohou mít balónový střih evokující princeznovské šaty. 

Yolancris Yolancris Autor: profimedia.cz

Yolancris Yolancris Autor: profimedia.cz

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy