Od Rihanny po J.Lo: Nejobjemnější šaty na červeném koberci, které šokovaly svět

16. prosince 2018 • 06:00
 • Když se řekne Jennifer Lopez a ikonické šaty, snad každý si vybaví ty zelenkavé průsvitné od značky Versace, které oblékla na předávání cen Grammy v roce 2000. Nutno říct, že šlo o jedny z nejodvážnějších šatů všech dob! Tento týden však J.Lo šokovala šaty, které mají naopak látky (mírně řečeno) přebytek. A rozhodně není jedinou, která si tento styl oblíbila.

  V kategorii objemných šatů, které působí jako z říše divů, je přebornicí bezesporu Rihanna. Jistě si vybavíte rok 2015 a Met Gala, kam oblékla odvážný model čínské haute couture návrhářky Guo Pei. Ano, to byla ta ohromná žlutá kulatá vlečka, kterou když asistenti rozprostřeli po červeném schodišti, připomínala tak trochu korpus na pizzu (a vtípky na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat).

  Rihanna se toho ovšem nebojí, však ji právem vnímáme jako ikonu, která drze překračuje hranice očekávaného a hrdě demonstruje ženskou sílu. Třeba tím, že i v době, kdy měla pár kilo navíc a fanoušci jí to vyčítali, klidně oblékla červené šaty španělského návrháře Giambattisty Valliho, který až surrealisticky zveličuje objem svých rób. Ale celebrity, jako je Rihanna nebo zmíněná Jennifer Lopez, to milují. Takové šaty totiž neunese každá, takové šaty sklidí údiv, respekt, ale i posměch. Současně však stvrdí váš status superhvězdy! 

  Které další celebrity takto zariskovaly? Připomeňte si nejobjemnější šaty všech dob v následujících kapitolách. >>>

 • Rihanna v šatech Giambattista Valli

  Rihannina záliba v objemných šatech začala v roce 2015, kdy si na Grammy Awards oblékla tuhle cukrkandlovou haute couture róbu návrháře Giambattisty Valliho (o něm v tomto výčtu uslyšíte nejčastěji). Samozřejmě jimi patřičně šokovala.

  Rihanna na Grammy Awards (2015) Rihanna na Grammy Awards (2015) Autor: Profimedia.cz
 • Rihanna v šatech Guo Pei

  Tématem Met Gala bylo v roce 2015 čínské umění. Celý večer si pro sebe tenkrát ukradla zpěvačka Rihanna v kostýmní kreaci haute couture návrhářky Guo Pei. V její vlečce nejeden zlomyslný fanoušek viděl korpus na pizzu, a tak se RiRi dočkala řady posměšných memů. Z hlediska dress code, který vyžaduje kreativitu a respekt k danému tématu, si ovšem Rihanna odnesla jedničku s hvězdičkou. 

  Rihanna v kreaci čínské návrhářky Gup Pei (2015) Rihanna v kreaci čínské návrhářky Gup Pei (2015) Autor: Profimedia.cz
 • Claire Danes v šatech Zac Posen

  Met Gala o rok později a další památné šaty. Herečka Claire Danes v nich tehdy připomínala Popelku, a tak se i ona dočkala velké pozornosti fanoušků na sociálních sítích. To ale nebylo vše  bledě modré šaty, vyrobené ze speciální organzy z optických vláken, ve tmě svítily! Zkrátka móda ve věku technologií, jak znělo i tehdejší téma galavečera.

  Claire Danes na Met Gala v šatech od Zaca Posena (2016) Claire Danes na Met Gala v šatech od Zaca Posena (2016) Autor: Profimedia.cz
 • Aishwarya Rai v šatech Michael Cinco

  Další variace na Popelku, tentokrát v podání populární indické herečky a Miss World z roku 1994 jménem Aishwarya Rai. Šaty s brokátovou výšivkou navrhl dubajský designér Michael Cinco, který na objemu sukně opravdu nešetřil. Opulentní, velkolepé, romantické, diskutabilní, a hlavně nezapomenutelné!

  Indická herečka a Miss World 1994 Aishwarya Rai v Cannes (2017) Indická herečka a Miss World 1994 Aishwarya Rai v Cannes (2017) Autor: Profimedia.cz
 • Aishwarya Rai v šatech Ralph & Russo

  Červený koberec v Cannes jen o den později a opět Aishwarya Rai, která pro změnu předvedla bohatou kaskádovou sukni z haute couture kolekce návrhářů Ralph & Russo. Jestli byla předchozí večer za princeznu, tak tentokrát byla královnou!

  Aishwarya Rai v Cannes (2017) Aishwarya Rai v Cannes (2017) Autor: Profimedia.cz
 • Rihanna v šatech Giambattista Valli

  A zase ta Rihanna! Takto odvážně si vyšla na premiéru filmu Valerian. Opět vsadila na příznačný objem v podání Giambattisty Valliho, jen tentokrát předvedla i velmi odvážný výstřih. Fanoušci se tehdy nemohli shodnout, jestli vypadá senzačně, nebo se zbláznila, někteří poukazovali na to, že Rihanna potřebuje skrýt přebytečná kila, anebo že je dokonce těhotná. Nic z toho se ale nepotvrdilo!

  Rihanna v šatech Giambattista Valli na premiéře filmu Valerian (2017) Rihanna v šatech Giambattista Valli na premiéře filmu Valerian (2017) Autor: Profimedia.cz
 • Kendall Jenner v šatech Giambattista Valli

  Začátek roku 2018 poznamenala aféra Harveyho Weinsteina a hnutí Me Too, jemuž se rozhodla vyjádřit podporu řada hereček a dalších celebrit. Večerem, který měl jasně demonstrovat ženskou sílu a jednotu, se staly Zlaté glóby a doporučeným dress codem černá barva. Modelka Kendall Jenner tehdy vsadila na šaty od Giambattisty Valliho. Ty díky vpředu zkrácené sukni a důrazu na vlečku nepůsobily nijak monstrózně, ale i tak byla Kendall mezi jinými černými róbami nepřehlédnutelná. 

  Kendall Jenner v šatech Giambattista Valli na Zlatých glóbech (2018) Kendall Jenner v šatech Giambattista Valli na Zlatých glóbech (2018) Autor: Profimedia.cz
 • Lady Gaga v šatech Armani Privé

  Tento výčet by nebyl úplný bez Lady Gaga a jejích kreací. Ačkoli jsou dávno pryč časy, kdy musela za každou cenu šokovat, i dnes ráda oblékne kostýmně náročné a riskantní modely. Letos upoutala na Grammy Awards dramatickou černou róbou značky Armani Privé, která se skládala z krajkového topu a nabírané sukně s dlouhou černou vlečkou. 

  Lady Gaga na Grammy Awards (2018) Lady Gaga na Grammy Awards (2018) Autor: Profimedia.cz
 • Deepika Padukone v šatech Ashi Studio

  Deepika, nebo dinosaur? ptali se fanoušci na sociálních sítích, když spatřili fotografie z letošního červeného koberce v Cannes. Indická herečka totiž vsadila na složitě strukturovanou róbu s naddimenzovanámi rukávy, a ano, díky svému plisování tak trochu evokovaly triceratopse. Nicméně šlo také o róbu krásnou, vzdušnou, sexy a jednoduše pohádkovou.

  Indická herečka Deepika Padukone v Cannes (2018) Indická herečka Deepika Padukone v Cannes (2018) Autor: Profimedia.cz
 • Lady Gaga v šatech Valentino

  A zrodila se superhvězda... ! Parafráze názvu filmu, ve kterém exceluje Lady Gaga, je zcela namístě a zpěvačka tento přerod dokáže podtrhnout i výběrem svých šatů. Péřovými šaty Valentino Haute Couture rozvířila festival v Benátkách a my už se nemůžeme dočkat, co si vezme na Zlaté glóby, kde bude mezi nominovanými na nejlepší herečku v hlavní roli.

  Lady Gaga na premiéře filmu A Star Is Born (2018) Lady Gaga na premiéře filmu A Star Is Born (2018) Autor: Profimedia.cz
 • Tracee Ellis Ross v šatech Valentino

  Také letošní Emmy Awards měly své velké růžové šaty! Jejich odvážnou nositelkou byla herečka Tracee Ellis Ross, která jim dala vyniknout i díky své přirozené a vznešené kráse. Šaty z muchlané látky pocházejí z kolekce Valentino Haute Couture. 

  Tracee Ellis Ross na Emmy Awards (2018) Tracee Ellis Ross na Emmy Awards (2018) Autor: Profimedia.cz
 • Jennifer Lopez v šatech Giambattista Valli

  Vždy, když Jennifer Lopez vyrazí na červený koberec, má to grády. Nebojí se sexy prostřihů, průsvitných materiálů ani glamour klasiky a pokaždé vypadá bezchybně! Tentokrát na to šla jinak a místo vzhledu sexy divy vsadila na kombinaci dramatického objemu a elektrizující barvy. Asi už poznáváte, že jde opět o šaty návrháře Giambattisty Valliho a o jeho nekompromisní pojetí ženské síly.

  Jennifer Lopez si šaty Giambattista Valli oblékla na premiéru filmu Second Act Jennifer Lopez si šaty Giambattista Valli oblékla na premiéru filmu Second Act Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy