Od Rihanny po J.Lo: Nejobjemnější šaty na červeném koberci, které šokovaly svět

Když se řekne Jennifer Lopez a ikonické šaty, snad každý si vybaví ty zelenkavé průsvitné od značky Versace, které oblékla na předávání cen Grammy v roce 2000. Nutno říct, že šlo o jedny z nejodvážnějších šatů všech dob! Tento týden však J.Lo šokovala šaty, které mají naopak látky (mírně řečeno) přebytek. A rozhodně není jedinou, která si tento styl oblíbila.

V kategorii objemných šatů, které působí jako z říše divů, je přebornicí bezesporu Rihanna. Jistě si vybavíte rok 2015 a Met Gala, kam oblékla odvážný model čínské haute couture návrhářky Guo Pei. Ano, to byla ta ohromná žlutá kulatá vlečka, kterou když asistenti rozprostřeli po červeném schodišti, připomínala tak trochu korpus na pizzu (a vtípky na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat).

Rihanna se toho ovšem nebojí, však ji právem vnímáme jako ikonu, která drze překračuje hranice očekávaného a hrdě demonstruje ženskou sílu. Třeba tím, že i v době, kdy měla pár kilo navíc a fanoušci jí to vyčítali, klidně oblékla červené šaty španělského návrháře Giambattisty Valliho, který až surrealisticky zveličuje objem svých rób. Ale celebrity, jako je Rihanna nebo zmíněná Jennifer Lopez, to milují. Takové šaty totiž neunese každá, takové šaty sklidí údiv, respekt, ale i posměch. Současně však stvrdí váš status superhvězdy!

Které další celebrity takto zariskovaly? Připomeňte si nejobjemnější šaty všech dob v následujících kapitolách. >>>