Bude tohle nejoblíbenější bundička letošního podzimu?

I když se módní tvůrci snaží nastolovat trendy, občas se objeví kousek, který sám dokáže zafungovat na sociálních sítích a korouhvička se rázem obrátí. To je i případ prošívané bundy, která nyní zaplavuje obchody i Instagram. Podlehnete tomuhle nečekanému hitu i vy?

„Tak tenhle quilted coat v bílé je ale!“ napsala Veronika Hejlíková k fotce, kterou sdílela ve Stories. Na snímku je holandská influencerka Anouk Yve a na sobě má prošívanou bundičku populární značky The Frankie Shop, ze které se musela zatočit hlava všem vyznavačkám uhlazeného severského stylu. O úspěchu svědčí i fakt, že bundička, která je na webu k mání nejen v bílém, ale i v khaki, černém a čokoládovém odstínu, je ve všech variantách beznadějně vyprodaná. Zatím!

TIP NA VIDEO: V čem spočívá tajemství skandinávského stylu?

Loading

Není to poprvé, co newyorsko-pařížská značka The Frankie Shop pobláznila celý Instagram. Loni uvedla maskulinní triko s ramenními vycpávkami a od té doby snad nebylo módního instagramového účtu, kde by se tenhle kus neobjevil – zčásti za to mohla i charitativní spolupráce s Camille Charrière, populární Francouzkou žijící v Londýně. Tomu triku už zkrátka nešlo odolat, minimálně z pohledu celé řady dalších módních značek, které ho začaly tak trochu kopírovat.

Dopadne to stejně i s prošívanou bundou, která odzbrojuje svojí elegancí a neotřelým zvonkovitým střihem? Na to odpoví až následující týdny, nicméně soudě dle jejich aktuální nabídky, módní řetězce už jsou na tento trend připravené. Současně však mají na co navazovat; připomeňme, že před rokem byly pro změnu velkým hitem dlouhé prošívané kabáty, které do jisté míry zaplnily prázdné místo po bundách typu parka. Prošívané bundičky jsou navíc podobně univerzální. Směle zvládnou elegantní byznys styl, ale když na to přijde, neztrapní vás ani na procházce v lese.

Loading

Fotogalerie: Kde koupíte stylovou prošívanou bundičku?