Billy Porter: Muž, který se stal hvězdou červeného koberce! | Ženy.cz
 


Billy Porter: Muž, který se stal hvězdou červeného koberce!

4. února 2020 • 06:00
Billy Porter na předávání cen Zlaté glóby • Foto:profimedia.cz

Jeho modely jsou šokující, provokativní a dotažené do posledního detailu. Ženy na červeném koberci mají novou konkurenci! Tou je americký zpěvák a herec Billy Porter, který miluje klobouky, kabelky a divokou manikúru a nebojí se obléknout do šatů!

Billy Porter je padesátiletý herec z newyorského Broadway Theatre, který se pomalu, ale jistě propracovává mezi hollywoodskou špičku. Před dvěma lety se dostal do povědomí diváků po celém světě rolí ve veleúspěšném seriálu American Horror Story a zanedlouho na to se stal jednou z hlavních hvězd muzikálového seriálu Pose. Za roli Praye získal loni i letos Zlatý glóbus v kategorii Nejlepší herec v dramatickém seriálu. 

A přichází i významné filmové role. Letos ho uvidíme po boku Salmy Hayek v komedii Like a Boss, příští rok zase v hudebním zpracování klasické pohádky o Popelce. 

Nejvíce se ovšem tenhle rodák z Pittsburghu zviditelnil díky svým famózním módním kreacím. Ve svých modelech totiž častokrát strčí do kapsy i své herecké kolegyně. V klasickém obleku ho totiž rozhodně neuvidíte. Billy zbožňuje šaty, sukně, jehlové podpatky, kabelky a hlavně klobouky. 

Na letošní předávání cen Critic's Choice oblékl zelenkavou večerní róbu od amerického designéra Hogana McLaughlina a paže i hrudník si nechal pokreslit od výtvarnice Anny Bernabe. Jako motiv zvolil motýly, kteří jsou symbolem transgender komunity.

Billy Porter na předávání cen Critic's ChoiceBilly Porter na předávání cen Critic's ChoiceAutor: profimedia.cz

Na Zlatých glóbech zase předvedl působivý bílý smoking s vlečkou z peří!

Billy Porter na předávání cen Zlaté glóbyBilly Porter na předávání cen Zlaté glóbyAutor: profimedia.cz

Na další neotřelé modely se podívejte do galerie: 

Fotogalerie

13 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy