Billy Porter: Muž, který se stal hvězdou červeného koberce!

Jeho modely jsou šokující, provokativní a dotažené do posledního detailu. Ženy na červeném koberci mají novou konkurenci! Tou je americký zpěvák a herec Billy Porter, který miluje klobouky, kabelky a divokou manikúru a nebojí se obléknout do šatů!

Billy Porter je padesátiletý herec z newyorského Broadway Theatre, který se pomalu, ale jistě propracovává mezi hollywoodskou špičku. Před dvěma lety se dostal do povědomí diváků po celém světě rolí ve veleúspěšném seriálu American Horror Story a zanedlouho na to se stal jednou z hlavních hvězd muzikálového seriálu Pose. Za roli Praye získal loni i letos Zlatý glóbus v kategorii Nejlepší herec v dramatickém seriálu.

A přichází i významné filmové role. Letos ho uvidíme po boku Salmy Hayek v komedii Like a Boss, příští rok zase v hudebním zpracování klasické pohádky o Popelce.

Nejvíce se ovšem tenhle rodák z Pittsburghu zviditelnil díky svým famózním módním kreacím. Ve svých modelech totiž častokrát strčí do kapsy i své herecké kolegyně. V klasickém obleku ho totiž rozhodně neuvidíte. Billy zbožňuje šaty, sukně, jehlové podpatky, kabelky a hlavně klobouky.

Na letošní předávání cen Critic's Choice oblékl zelenkavou večerní róbu od amerického designéra Hogana McLaughlina a paže i hrudník si nechal pokreslit od výtvarnice Anny Bernabe. Jako motiv zvolil motýly, kteří jsou symbolem transgender komunity.

Billy Porter na předávání cen Critic's Choice

Na Zlatých glóbech zase předvedl působivý bílý smoking s vlečkou z peří!

Billy Porter na předávání cen Zlaté glóby

Na další neotřelé modely se podívejte do galerie: