4 trendy ve spodním prádle: Tyhle podprsenky a kalhotky zkrátka musíte mít!

Vyřadila jste při třídění šatníku pár podprsenek a kalhotek, které už nebyly úplně ve formě? Nebo se na čistku spodního prádla teprve chystáte? Ať tak, či onak, je pravý čas se poohlédnout po nových kouscích. Možná vám výběr usnadní aktuální trendy. 

Sametové detaily

Samet působí luxusně a žensky, a proto je pro spodní prádlo jako stvořený. Trefou do černého jsou podprsenky a kalhotky s efektními sametovými detaily, které mohou být zkombinované s krajkou, která ke spodnímu prádlu neodmyslitelně patří, nebo s transparentními materiály, které jsou super hot!

Loading
Loading

Tattoo motivy

Letos je v kurzu také detail, který na transparentních látkách připomíná tetování. A právě proto ho nejčastěji seženete v černém provedení. Tento detail dokáže zdánlivě nudné černé prádlo proměnit v rafinovaný a neotřelý kousek. A když vás přestane daný motiv bavit, můžete si, narozdíl od tetování, pořídit nový.

Loading
Loading

Svůdné body

Na výsluní se už několik sezón drží také krajková body, která vypadají famózně na všech typech postav. Stačí jen, aby vám body padlo jako ulité. Kdo si troufne, může jej nosit také místo topu, například ke kalhotovému kostýmu nebo klidně k džínám a koženému křiváku.

Loading
Loading

Francouzské kalhotky

Popularita vysokých pasů se propsala také do spodního prádla. Takzvané francouzské kalhotky, které se vyznačují tím, že jsou vysoké a nemají vykrojenou nohavičku, jsou aktuálně hitem číslo jedna. Vyměňte je za tanga a bokové brazilky, uvidíte, že si je brzy oblíbíte.

Loading
Loading

Tipy, kde sehnat trendy spodní prádlo, najdete v galerii: