„Neviditelné“ podprsenky do letních šatů & topů! Kde je sehnat?

Jsou outfity, ze kterých může vykukovat podprsenka a vypadá to skvěle, ale jsou i takové, které vylezlá podprsenka pošle přímo do módního pekla. Pokud v létě ráda nosíte topy a šaty s odhalenými rameny nebo výstřihy na zádech, měla byste si pořídit speciální podprsenku, která prsa podrží i vytvaruje, ale nikdo o ní nebude vědět. 

Topy & šaty s odhalenými rameny

Pokud máte v šatníku top nebo šaty s odhalenými rameny, stačí vám podprsenka s odepínacími ramínky nebo podprsenka typu bandeau, která ramínka nemá vůbec. Bandeau dnes pořídíte i vyztužené, aby udržely i větší poprsí, a dokonce i s push-up efektem, aby naopak menší poprsí zvětšily.

Krajková podprsenka bandeau, H&M, 499 Kč

Topy & šaty s průstřihy nebo výstřihy na zádech

Pod oblečení s průstřihy na zádech nebo rovnou s celými odhalenými zády jsou ideální samodržící podprsenky. Vybírat můžete mezi silikonovými nebo látkovými, které si na ňadra jednoduše nalepíte. Ty látkové mají dokonce uprostřed šněrování, kterým docílíte plného dekoltu ve výstřihu.

Samodržící podprsenka bez ramínek, Etam, 819 Kč

Saténová tílka & šaty

No a pak jsou tu třeba saténové šaty a tílka. Pod ty můžete také obléknout samodržící podprsenku bez zad, ale počítejte s tím, že se pod tenkou látkou bude nápadně rýsovat. Naprosto ideální jsou jen malé silikonové nálepky, které vám zakryjí bradavky a lehce zaoblí prsa. Ovšem ocení je jen ženy s pevnými a spíše menšími ňadry.

Silikonová lepítka na bradavky, Tezenis, 109 Kč

Tipy na nákup „chytrých“ podprsenek najdete v galerii: