Nejkrásnější šaty s odhalenými zády: Vyberte si ty svoje!

Jedním z největších trendů letošního léta jsou šaty a topy s úplně odhalenými zády, rafinovanými průstřihy i efektními výstřihy. Našli jsme, kde pořídíte ty nejkrásnější šaty, ve kterých budete chtít strávit celé léto!

Ať už dáváte přednost košilovým, zavinovacím nebo třeba maxi, tenhle malý, ale obrovsky efektní detail si můžete dopřát na jakýchkoliv šatech. Odhalená záda jsou letos nový výstřih. Mnohem rafinovanější a překvapivě i více sexy!

Je už jen na vás, zda sáhnete po šatech, které mají jen malý průstřih, šněrovačku, nebo rovnou celá odhalená záda. Ve všech případech ovšem platí, že by neměla být vidět podprsenka! Máte tedy dvě možnosti. Buď takové šaty nosit „nahoře bez“, třeba jen se speciálními samolepkami, které zakrývají bradavky, nebo se vydat na lov perfektní samodržící podprsenky. Při výběru buďte opravdu důsledná a nebojte se investovat. Takzvanou „invisibilku“ totiž v létě unosíte i pod tílka se špagetovými ramínky nebo šaty s odhalenými rameny.

Letní šaty s odhalenými zády si pochopitelně oblíbily i zahraniční celebrity a módní influencerky. Například modelky Rosie Huntington-Whiteley a Candice Swanepoel s oblibou nosí šaty značky Cult Gaia, britská influencerka Brittany Bathgate zase SIR The Label a dánská módní ikona Jeannette Madsen jich rovnou několik navrhla pro svou vlastní značku Rotate, kterou založila s neméně známou influencerkou Thorou Valdimars.

Nemusíte se však bát, že ty nejkrásnější šaty s volnými zády jsou dostupné jen na zahraničních e-shopech. Pořídíte je i v běžných kamenných obchodech, jako jsou třeba H&M, Reserved nebo Mango.

Tady je inspirace, jak šaty s odhalenými zády nosí slavné ženy:

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading

Tipy, kde šaty s volnými zády pořídíte, najdete v galerii: