6 typů podprsenek, bez kterých se neobejdete! Máte je všechny?

10. srpna 2019 • 06:00
 • 6 typů podprsenek, bez kterých se neobejdete! Máte je všechny?

  V šatníku máme většinou několik druhů džín i různé střihy halenek, ale co podprsenky? Se dvěma si rozhodně nevystačíte! Potřebujete alespoň šest různých druhů! Poradíme vám, které to jsou. 

  Podprsenka bez ramínek

  Podprsenku bez ramínek unosíme především v letních měsících, kdy často oblékáme topy i šaty s odhalenými rameny nebo uzounkými špagetovými ramínky. Vsadit můžete na multifunkční podprsenku s odepínacími ramínky nebo si pořídit takzvaný bandeau střih. Při výběru takové podprsenky je velmi důležité, abyste zvolila správný obvod, který zaručí, že prsa budou na svém místě i bez ramínek. 

  Bandeau podprsenka, Tezenis, 349 Kč Bandeau podprsenka, Tezenis, 349 Kč Autor: archiv firem

  Další typy podprsenek najdete na dalších stránkách>>>

 • Balkonetka

  Balkonetka nebo také bardotka (podle Brigitte Bardot, která ji proslavila) je podprsenka, která má jen mírně vykrojené košíčky a vyšší střed. Specifický střih zpevňuje poprsí a zvládne vyčarovat krásný dekolt. Je ideální do středně hlubokých výstřihů, ze kterých nevykukuje. 

  Černá balkonetka, H&M, 399 Kč Černá balkonetka, H&M, 399 Kč Autor: archiv firem
 • Plunge

  Podprsenky typu plunge mají nízký střed a výrazně vykrojené košíčky. Tento střih tlačí poprsí k sobě, a vy se tak můžete těšit z většího a také pevnějšího dekoltu. Pokud máte malá ňadra a chcete je opticky zvětšit, můžete sáhnout po plunge podprsence s push-up efektem. 

  Plunge podprsenka, Reserved, 399 Kč Plunge podprsenka, Reserved, 399 Kč Autor: archiv firem
 • Braletka

  Nejoblíbenější podprsenka poslední doby  tak to je braletka. Nemá kostice ani vycpávky, ale zato bývá nádherně zdobená krajkou a vypadá úžasně, když ji necháte koukat z pod tílka, trička nebo svetříku.

  Braletka, Etam, 899 Kč Braletka, Etam, 899 Kč Autor: archiv firem
 • Hladká podprsenka

  Krajkové podprsenky jsou krásné, svůdné, sexy... ale doma v šuplíku byste měla mít i jednu hladkou, ideálně v černé i bílé barvě, kterou budete nosit pod těsná trička nebo třeba saténové halenky. Když by se pod takovými kousky rýsovala krajka nebo výšivka, zkazilo by to celkový dojem outfitu. 

  Set bílé a černé hladké podprsenky, HM, 399 Kč Set bílé a černé hladké podprsenky, HM, 399 Kč Autor: archiv firem
 • Sportovní podprsenka

  Kvalitní sportovní podprsenku byste měla mít i v případě, že jen čas od času vyrazíte třeba na kolo nebo na celodenní výlet. I dlouhé chození totiž namáhá citlivé vazivové pruhy, které dávají poprsí tvar.

  Sportovní podprsenka, Nike Performance, zalando.cz, 600 Kč Sportovní podprsenka, Nike Performance, zalando.cz, 600 Kč Autor: archiv firem

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy