3 české insta second-handy, kde ulovíte ty nejlepší vintage kousky!

Rok 2020 je definitivně rokem, který vzkřísil nakupování z druhé ruky. Nemusíte ale vždy nutně do kamenné prodejny, stejně dobře kvetou vintage obchůdky i na Instagramu. Tohle jsou podle nás tři, které stojí za to sledovat. A jsou české!

Lula Vintage Prague

Sháníte trendy kožené sako nebo kvalitní vlněný kabát? Než si ho pořídíte za stovky eur nebo tisíce korun, zavítejte do Lula Vintage Prague. Stylový obchůdek s pečlivě vybraným sortimentem otevřel na adrese Řipská 11, Praha 3 teprve v lednu, do té doby fungoval jen na Instagramu. Už po dvou měsících je ale oblíbeným cílem všech stylových insta girls. Jeho majitelka Lucie Kratochvílová má totiž speciální cit najít přesně takové kousky, které obdivujeme u módních influencerek, jako jsou Pernille Teisbaek, Lucia Cuesta nebo Freja Wewer. Současně se zaměřuje na kvalitu a materiály, jako jsou vlna, kašmír nebo kůže, a často přitom nachází i skvosty české nebo slovenské výroby. Jestli milujete minimalismus, béžovou, Bottegu Venetu, Céline a trička s potiskem ve stylu slunné Kalifornie, budete v Lule jako ryba ve vodě.

Mimochodem, každou sobotu si zde můžete dát k nákupům i mimosu. A jestli nestíháte navštívit kamennou prodejnu, sledujte Lulu na Instagramu. Ty nej kousky přidává Lucka každý den do Stories.

Loading