25 třpytivých kousků na večírky, za které neutratíte více než tisícovku!

Večírková sezóna je jen jednou za rok, a tak je třeba se na ni náležitě vyzbrojit. A protože před Vánoci nechce většina z nás utrácet nesmyslné částky za nové oblečení, našly jsme pro vás úžasné třpytivé kousky, které nestojí víc než tisícovku! Stačí si jen vybrat, ve kterém zazáříte. 

Jako introvertovi, který přijde na večírek z povinnosti a pak se snaží nenápadně zmizet, by váš únikový plán v blýskavém outfitu asi příliš nevyšel. Pokud si ovšem všechen ten večírkový ruch užíváte naplno, neváhejte a vsaďte na ten nejtřpytivější model! Kdy jindy si tyhle nápadné kousky užít, než právě teď!

Můžete vsadit na šaty poseté flitry, metalickou pouzdrovou nebo plisovanou sukni, třpytivou halenku, ale i nepřehlédnutelnou party kabelku. Ale jde to i střídměji, například v šatech, které mají jen flitrovou aplikaci. Ty můžete navíc doplnit třeba o výrazné náušnice.

Pamatujte jen na to, že blýskavé oblečení je samo o sobě velmi vyzývavé a nápadné, a tak je vhodné se vyhnout kouskům s extrémně hlubokými výstřihy i krátkým mini. To platí obzvlášť, pokud se chystáte na pracovní večírek.

Svůj ideální outfit si najděte v naší galerii: