Jdete na party a nebaví vás flitry? Vsaďte na nejvíc sexy&chic vzor sezony! | Ženy.cz
 


Jdete na party a nebaví vás flitry? Vsaďte na nejvíc sexy&chic vzor sezony!

26. listopadu 2019 • 06:00
Street style v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Zdálo by se, že puntíkatý vzor už nám po tolika letech, kdy je nepřetržitě populární, nemůže nic nabídnout. Přesto ten letošní působí překvapivě. Spojil se totiž s trendem černé organzy či se sametem a společně vytvořily ten nejdelikátnější a nejvíc sexy vzor této sezóny.

Puntíky jsou jednoznačně tím nejvíc nadčasovým vzorem, který nezkazí žádnou společenskou událost. Je to sázka na jistotu a symbol elegance už od konce 40. let, kdy si tento vzor zamiloval Christian Dior. Ale i když zpravidla vnímáme puntíky jako hravé a roztomilé, právě teď na sebe berou mnohem dekadentnější podobu. A také tu nejvíc sexy!

Priyanka Chopra Priyanka Chopra Autor: Profimedia.cz
Katie Holmes Katie Holmes Autor: Profimedia.cz
Laura Dern Laura Dern Autor: Profimedia.cz

Když jsme před časem psali o tom, že nejžhavějším vzorem na punčocháčích jsou právě puntíky (anebo kamínky, které zdálky vypadají jako třpytivé tečky), byl už jen krůček k trendu, který jako další z řady ovládl letošní party sezonu.

Puntíky se aktuálně objevují nejen jako vzor na látce, ale i jako výšivka na transparentní organze nebo tylu. Anebo jako malé třpytivé kamínky, které ve spojení s tmavým sametem připomínají noční oblohu.

Elsa Hosk Elsa Hosk Autor: Profimedia.cz
Taylor Hill Taylor Hill Autor: Profimedia.cz

A víte co? Klidně se je nebojte ani kombinovat: malé s velkými, vyšívané s kamínky, puntíky na šatech s puntíky na botách...

Kde právě teď koupíte stylové puntíkaté kousky na party? Podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie

21 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy