20 nejkrásnějších plavek s vysokým pasem, které jsou aktuálně v kurzu!

Ať už se chystáte k moři, k rybníku nebo plánujete jen opalovačku na chalupě – krásné a perfektně padnoucí plavky jsou nutností. Ve vašem arzenálu by letos rozhodně neměly chybět plavky s vysokým pasem, které patří mezi nejvýraznější trendy letošní plážové módy. 

Bikiny s vysokým pasem jsou ideální plavky pro štíhlé ženy, ale i pro ty, které chtějí v plavkách trochu zamaskovat větší nebo povadlé bříško. Kromě toho, že vysoké kalhotky umí skrýt nedostatky, jsou také mimořádně elegantní. A co víc? Skvěle drží na těle! Takže jsou narozdíl od šněrovacích kalhotek nebo klasických bokovek jako stvořené pro plážové sporty, skoky do bazénu i dovádění ve vlnách.

Rozhodně se nemusíte bát, že plavky s vysokým pasem budou vypadat jako stahovací kalhotky Bridget Jonesové! Jsou vykrojené přesně tak, aby prodlužovaly nohy, a kdo chce, může sáhnout i po takových, které více odhalují zadeček. Navíc už to dávno není tak, že vysoké plavkové kalhotky jsou jen v tmavých barvách a maximálně ozdobené pásečkem. Aktuálně můžete vybírat z kousků s volánky, šněrováním, řasením nebo ozdobnými kovovými kroužky.

A samozřejmě jsou ve hře také vzory. Prakticky úplně stejné, jako ovládly letošní sezónu šatů. Takže plavky s puntíky, květinami, vichy kostičkou a zvířecími vzory jsou absolutní must have!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

White&black or Black&white? Choose them both! #calzedonia #MixAndMatch #polkadots

Příspěvek sdílený Calzedonia Official (@calzedonia),Dub 20, 2019 v 6:09 PDT

Tipy, kde plavky pořídit, najdete v galerii: