15 stylových neutrálních bot na léto, které se hodí úplně ke všemu

Zatímco loni jsme se zamilovaly do metalických sandálků, letos zařazujeme na neutrál. Delikátní odstíny béžové snad nikdy nepůsobily tak luxusně!

Že botám povládne minimalismus, bylo jasné už od loňska, kdy se definitivně všechny módní ikony i celebrity zbláznily do sandálků By Far. Značka, kterou založily tři Bulharky, přitom jen vrátila do módy okouzlující jednoduchost 60. let. Hranaté špičky, široké geometrické podpatky, tenké pásky a důraz na minimalismus podtržený neutrálními odstíny, to je její poznávací znamení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dolce Vita ✨🐚🍊by @__eitherand

Příspěvek sdílený by FAR (@byfar_official),Kvě 22, 2019 v 12:51 PDT

Ale jak už to v módě bývá, dobrý nápad nikdy nezůstane osamocen. Brzy se k tomuto vintage stylu začaly hlásit další módní značky a trend pro letošní léto je na světě. Stále také letí transparentní pásky nebo ozdobné podpatky, k nimž se letos přidává důraz na přírodní materiály. Kůži s motivem krokodýla tak pomalu, ale jistě střídá len a juta, zatímco muletky a lodičky provází zdobné vyplétání ve stylu slaměného košíku. A největší odvaz? Bezesporu pěnové pásky, se kterými přišly například značky Staud nebo Nanushka. V béžovém odstínu to vypadá docela cool!

Podívejte se do fotogalerie, jaké stylové boty jsme pro vás vybraly z aktuálních kolekcí.