15 stylových neutrálních bot na léto, které se hodí úplně ke všemu | Ženy.cz
 


15 stylových neutrálních bot na léto, které se hodí úplně ke všemu

27. května 2019 • 06:00
Sézane • Foto: Archiv firem

Zatímco loni jsme se zamilovaly do metalických sandálků, letos zařazujeme na neutrál. Delikátní odstíny béžové snad nikdy nepůsobily tak luxusně!

-->

Že botám povládne minimalismus, bylo jasné už od loňska, kdy se definitivně všechny módní ikony i celebrity zbláznily do sandálků By Far. Značka, kterou založily tři Bulharky, přitom jen vrátila do módy okouzlující jednoduchost 60. let. Hranaté špičky, široké geometrické podpatky, tenké pásky a důraz na minimalismus podtržený neutrálními odstíny, to je její poznávací znamení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dolce Vita ✨🐚🍊by @__eitherand

Příspěvek sdílený by FAR (@byfar_official),Kvě 22, 2019 v 12:51 PDT

Ale jak už to v módě bývá, dobrý nápad nikdy nezůstane osamocen. Brzy se k tomuto vintage stylu začaly hlásit další módní značky a trend pro letošní léto je na světě. Stále také letí transparentní pásky nebo ozdobné podpatky, k nimž se letos přidává důraz na přírodní materiály. Kůži s motivem krokodýla tak pomalu, ale jistě střídá len a juta, zatímco muletky a lodičky provází zdobné vyplétání ve stylu slaměného košíku. A největší odvaz? Bezesporu pěnové pásky, se kterými přišly například značky Staud nebo Nanushka. V béžovém odstínu to vypadá docela cool!

Podívejte se do fotogalerie, jaké stylové boty jsme pro vás vybraly z aktuálních kolekcí.

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy