15 nejlepších bot na letošní party: Co mají všechny společného?

Díky našim předchozím článkům už víte, co si na večírek obléknout nebo jakou si pořídit kabelku. Ale co boty, které jsou podstatnou součástí outfitu? Stejně jako u šatů i kabelek platí, že ať už si vyberete jakékoli, měly by se alespoň lesknout, když ne přímo třpytit!

Vedle tradičních party bot, jako jsou lodičky, sandálky na podpatku nebo střevíce s otevřenou špičkou, se letos o post večírkových bot ucházejí také kotníkové boty nebo kozačky. Ty by však měly dostát svému účelu – žádoucí je minimálně třpytivý podpatek, ale klidně mohou zářit celé. Nebo se alespoň metalicky lesknout. Zkrátka takové zlaté Hromnice jako z filmu Bota jménem Melichar.

Anebo možná dáte přednost páskovým střevíčkům a jemnému štrasovému zdobení? Je to rozhodně sázka na jistotu a letos si do nich navíc klidně můžete vzít tmavé punčocháče (ideálně puntíkaté). V kurzu jsou také lodičky, které si dokonale rozumí se šaty ve stylu osmdesátek (mini délka, balonové rukávy). Ať už si vyberete jakýkoli typ boty, mějte na paměti, že byste v nich měla zazářit, a to doslova!

HTML box 57937

15 stylových bot na party najdete ve fotogalerii.