15 nejkrásnějších stylových klobouků pro letošní léto!

Letos byste si měla pořídit alespoň jeden letní klobouček! Je jen na vás, jestli sáhnete po slamáku, džínovém kloboučku, nebo trochu ulítlém kloboučku v rybářském stylu. 

Slaměné kloboučky k létu neodmyslitelně patří. A to nejenom na pláž! Slaměný klobouk krásně doplní váš letní outfit a bez problémů v něm můžete vyrazit i na zahradní párty nebo letní večírek ve městě. K takové příležitosti vám poslouží spíše menší klobouk ozdobený třeba mašlí, třásněmi nebo barevnými bambulkami.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Mallorcan summer vibes 🐙

Příspěvek sdílený Hanna Stefansson (@hannastefansson),Dub 11, 2019 v 12:59 PDT

Velkým hitem, který odstartoval francouzský návrhář Simon Porte Jacquemus, jsou ovšem letos maxi klobouky, jejichž krempa sahá až na ramena. Na takový kousek si asi troufne málokdo, ale na pláži nebo u bazénu je velmi praktický. Ochrání totiž před sluncem i krk a ramena.

Vedle slamáků se na začátku letošního roku přihlásily o slovo i rybářské klobouky, které dominovaly hned několika přehlídkám na prestižních týdnech módy napříč módními velkoměsty. Přestože se podle všeho největší slávy dočkají až na podzim i v zimě, objevily se už v aktuálních kolekcích. Nejstylovější jsou aktuálně ty se zvířecím vzorem, které jsou ideální třeba na fesťák!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Visiting my home town 💒

Příspěvek sdílený MARIE STELLA WIBE JEDIG 🏹 (@mariejedig),Bře 24, 2019 v 5:31 PDT

Tipy na nákupy najdete v galerii: