Jak být u moře maximálně chic? Oblékněte plavky à la malé černé!

9. dubna 2019 • 06:00
Modelka Rocky Barnes v plavkách AMAIÒ • Foto: Instagram @rocky_barnes

Plavková sezona se rozjíždí pomalu, ale jistě. Letošní trendy jsou rozmanité, od hodně sexy kreací přes cudný styl našich babiček až po střihy pro opravdové dámy. 

O trendech, které ovládají současnou plavkovou módu, jsme vás už informovali. Stále letí roztomilé retro s vintage kytičkami či proužky, ale i ultra-sexy osmdesátky s proklatě vykrojenými kalhotkami nebo devadesátky, které letos reprezentuje hlavně batika. Pokud nechytáte u vody nutně bronz a chcete být spíše za dámu s drinkem v ruce, možná vás osloví zbrusu nový trend plavek, které střihem připomínají spíše šaty, respektive jejich vršek. K jejich současným průkopníkům patří americké značky AMAIÒ nebo Self-Portrait (ano, to je ta, která proslula překrásnými krajkovými šaty).

Zobrazit příspěvek na Instagramu

When you are poolside at 1pm but have high tea at 2pm 🖤☕️💦 #ootd 📷 @matt_coop

Příspěvek sdílený R O C K Y (@rocky_barnes),Bře 11, 2019 v 3:09 PDT

Odhalená ramena, hluboké halter výstřihy, řasení na ramenou, volány, pásky... k tomu tlumené odstíny, delikátní vzory nebo rovnou černá. Nic letně rozjásaného, jen čirá elegance. Tyto plavky vám umožní pohybovat se se vší noblesou po hotelové restauraci i ve městě. Stačí přes ně obléknout zavinovací sukni nebo džíny a máte prakticky hotový outfit. Značky jako Solid & Striped nebo Matteau dokonce přišly se svou verzí „oblečených“ plavek  jednoduše si pro ně vypůjčily střih klasického body. Je to sice poněkud matoucí, ale také hodně cool!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sun smart with a smile ☀️ @anoukcolantoni in our Long Sleeve Maillot #calltimeonmelanoma

Příspěvek sdílený Matteau (@matteau),Led 22, 2019 v 11:29 PST

Kde právě teď seženete elegantní plavky à la šaty?

Fotogalerie

18 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy