Jak být u moře maximálně chic? Oblékněte plavky à la malé černé!

Plavková sezona se rozjíždí pomalu, ale jistě. Letošní trendy jsou rozmanité, od hodně sexy kreací přes cudný styl našich babiček až po střihy pro opravdové dámy. 

O trendech, které ovládají současnou plavkovou módu, jsme vás už informovali. Stále letí roztomilé retro s vintage kytičkami či proužky, ale i ultra-sexy osmdesátky s proklatě vykrojenými kalhotkami nebo devadesátky, které letos reprezentuje hlavně batika. Pokud nechytáte u vody nutně bronz a chcete být spíše za dámu s drinkem v ruce, možná vás osloví zbrusu nový trend plavek, které střihem připomínají spíše šaty, respektive jejich vršek. K jejich současným průkopníkům patří americké značky AMAIÒ nebo Self-Portrait (ano, to je ta, která proslula překrásnými krajkovými šaty).

Zobrazit příspěvek na Instagramu

When you are poolside at 1pm but have high tea at 2pm 🖤☕️💦 #ootd 📷 @matt_coop

Příspěvek sdílený R O C K Y (@rocky_barnes),Bře 11, 2019 v 3:09 PDT

Odhalená ramena, hluboké halter výstřihy, řasení na ramenou, volány, pásky... k tomu tlumené odstíny, delikátní vzory nebo rovnou černá. Nic letně rozjásaného, jen čirá elegance. Tyto plavky vám umožní pohybovat se se vší noblesou po hotelové restauraci i ve městě. Stačí přes ně obléknout zavinovací sukni nebo džíny a máte prakticky hotový outfit. Značky jako Solid & Striped nebo Matteau dokonce přišly se svou verzí „oblečených“ plavek – jednoduše si pro ně vypůjčily střih klasického body. Je to sice poněkud matoucí, ale také hodně cool!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sun smart with a smile ☀️ @anoukcolantoni in our Long Sleeve Maillot #calltimeonmelanoma

Příspěvek sdílený Matteau (@matteau),Led 22, 2019 v 11:29 PST

Kde právě teď seženete elegantní plavky à la šaty?