10 nejhezčích červených svetrů, které jsme našli v e-shopech

Červený svetr a k němu džíny – nestárnoucí klasika, kterou se vyplatí mít v šatníku!

Červený svetr není žádným aktuálním trendem. Aktuálně totiž letí třeba béžová, oranžová, neonové odstíny nebo barevné pruhy. Jde spíš o kousek, který nelze nemilovat, protože napříč dekádami vypadá skvěle jen tak s klasickými džínami. Tuhle kombinaci nosila už Audrey Hepburnve filmu Dva na cestě, do paměti se také nesmazatelně vryla fotografie Farrah Fawcett na skateboardu, která má na sobě červenou mikinu a k ní džíny do zvonu.

Loni variaci na tento look předvedla Bella Hadid, která ovšem působí, jako kdyby přicestovala z devadesátých let. Módní ikona a návrhářka Alexa Chung pro změnu inspiruje variací na francouzský styl– stačí jen vyměnit mom džíny za klasický střih, kabelu Fendi za síťovku Staud a tenisky za balerinky s páskem.

Bella Hadid

Tahle kombinace vás zachrání pokaždé, když chcete působit ležérně, ale ne jako šedá myška. Červeno-modrá kombinace navíc působí trochu sportovně, což jí současně dodává cool retro nádech. Samozřejmě není psáno, že červený svetr nemůžete nosit k čemukoli jinému. Ale musíte uznat, že právě červený svetr s džínami má své nestárnoucí kouzlo.

Kde právě teď seženete krásný červený svetr? Naše tipy najdete ve fotogalerii.