Módní styl podle Priyanky Chopra: Inspirujte se!

Bollywoodská hvězda Priyanka Chopra vyniká hned v několika oblastech. Je talentovaná herečka, filmová producentka, filantropka, Miss World roku 2000 a v neposlední řadě také módní ikona, která svým jedinečným stylem inspiruje ženy po celém světě. Nechte se inspirovat i vy!

Priyanka Chopra nedávno přiznala, že je módou doslova posedlá. Někdy se prý převlékne i pětkrát za den a za jejími outfity, které jsou dotažené do posledního detailu, stojí celý tým předních stylistů. Ti vybírají nejen róby na červený koberec, které jsou mimochodem vždy naprosto dechberoucí, ale také kousky na běžné nošení, které na první pohled zaujmou, ale zároveň ve většině případů působí i velmi pohodlně.

Styl Priyanky Chopra nelze nijak definovat, protože zkrátka nemá hranice. V jejím šatníku převládají výrazné barvy a pastelové tóny, které dokonale kontrastují s její tmavou pokožkou a černými vlasy. Někdy vyrazí do ulic v pohodlných košilových šatech, jindy zase bez problémů oblékne provokativní trendy. Výsledek je ovšem vždy stejný – vypadá fantasticky!

Před pár dny oblékla sametový rolák a culottes kalhoty ve svěžím a trendovém mentolovém odstínu. Outfit dotáhla k dokonalosti miniaturní kabelka, lodičky s hadím vzorem a sluneční brýle s výraznými bílými obroučky.

Priyanka Chopra v New Yorku při cestě na natáčení pořadu The View

V newyorských ulicích opět dokázala, že výrazné barvy jsou přesně její parketa. Kdo tvrdí, že růžová barva je jen pro náctileté?

Priyanka Chopra v ulicích New Yorku

V pastelových tónech to Priyance opravdu sluší. Pruhovaná midi sukně s bílým rolákem a šedým kabátkem je perfektní kombinace!

Priyanka Chopra při cestě na večeři

Další outfity si prohlédněte v galerii: