Jarní trendy v líčení: Přirozený look, ale i temné rtěnky a fialové stíny!

Pokud patříte mezi ty, které se už nemohou dočkat prvních jarních dnů, můžete si čekání alespoň trošku zkrátit. Ptáte se jak? Nastudujte žhavé jarní trendy v líčení, se kterými v dubnu zazáříte! Venku sice pořád bude mrznout, ale alespoň na chvíli se zasníte nad teplejšími zítřky. 

Fialové oční stíny

Možná se při představě fialových stínů děsíte, ale věřte, že ně vždycky musíte vypadat jako velikonoční kraslice. Stačí zkombinovat tři odstíny fialové (klidně začněte od úplně světlounké) a vystínovat kouřové líčení. Nebojte se mixovat matné stíny se třpytivými, na očním víčku se krásně prolnou. Zbytek líčení by měl být střídmý, oči v tomto případě dominují.

Happy Birthday @dovecameron! ❤️😘

Příspěvek sdílený Hung Vanngo (@hungvanngo),Led 15, 2018 v 3:57 PST

Růžovo-zlatý rozjasňovač

Popularita rozjasňovačů stále roste. Letošní jaro ovládnou "highlightery" v pudrovém růžovém odstínu se zlatými odlesky. Naneste ho na lícní kosti nebo na víčka (klidně obojí dohromady) a uvidíte, jak se ihned změní běžné líčení, na které jste zvyklá. A až vám do obličeje zasvítí první jarní paprsky, budete doslova zářit!

Tmavé rtěnky

A když říkáme tmavé, myslíme opravdu hodně tmavé! Jakmile končí zima, jsme zvyklé schovat tmavé rtěnky a přivítat jaro pastelovými odstíny. Letos je všechno jinak. Jaro ovládnou temné odstíny rtěnek, jako jsou například tmavá bordó, temná borůvková nebo dokonce černá. Takové barvičky chtějí pořádnou dávku odvahy, ale za zkoušku nic nedáte! Třeba budete zrovna vy ta "jedna z mála", které tmavá barva rtěnky bude opravdu slušet!

This Look 💋 With Soon Be On FLAWLESS By PATRICK TA

Příspěvek sdílený Patrick Ta (@patrickta),Říj 13, 2017 v 5:18 PDT

Kočičí oči

Nápadná linka, které se neřekne jinak než kočičí, v podstatě nikdy nepřestala být trendy. Letos na jaře se ale znovu vrací mezi úplně top! Tentokrát se klade důraz na ostré úhly a matné linky!

Nature look

Z jarních trendů si vyberou i ženy, kterým výrazné líčení nic moc neříká. V kurzu je totiž i takzvaný nahý make-up. Tomu dominují nude rtěnky a rozjasňovače. Na jaro i léto je takový look jako stvořený!