Hrajte si s líčením očí: Černá jde stranou, zelená a modrá jsou v kurzu! | Ženy.cz
 


Hrajte si s líčením očí: Černá jde stranou, zelená a modrá jsou v kurzu!

30. července 2017 • 06:00
Barevné oční linky jsou v kurzu! • Foto: Pinterest

Kdy jindy než v létě si pořádně užít barev? To platí i v líčení. Nude oční stíny, perleťové rtěnky, černé řasenky i linky schovejte hluboko do kosmetické taštičky a pusťte na svou tvář smršť šťavnatých barviček. 

-->

Svůdné kočičí oči si vyčarujete jedině pomocí dokonalých očních linek. Rozhodně však neplatí pravidlo, že výsledný efekt je podařený jen, když použijete černé linky. Letošním žhavým favoritem jsou totiž modrá a zelená. Pokud jste odvážná, rozhodně nemusíte použít jen jednu z nich. Na horní linku použijte jednu barvu, na spodní zase tu druhou. A nebo je navrstvěte nad sebe. Stejně tak si můžete hrát i v případě, že se klasické černé linky prostě nechcete vzdát.

Nebojte se kombinovat barevné linky s ostatními výraznými líčidly. Přesně teď je to období, kdy vám maximálně výrazné líčení projde, ba naopak s ním budete hvězdou každého večírku. Takže klidně vsaďte na modrou linku, podobně nápadný stín a oranžovou rtěnku! 

Barevné oční linky jsou v kurzu!Autor: Pinterest

A pokud si stále nejste jistá, že barevné linky jsou pro vás ideální, třeba vás přesvědčí, že díky nim budete vypadat odpočatě, rozzářeně a především sexy! Tak co? Půjdete do toho?

Inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

16 fotografií

Návod, jak si dokonale namalovat oční linky: 

Naličte si oční linky: Video návod, jak na ně VIDEO Alice Rossi

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy