Hrajte si s líčením očí: Černá jde stranou, zelená a modrá jsou v kurzu!

30. července 2017
Barevné oční linky jsou v kurzu! • Foto: Pinterest

Kdy jindy než v létě si pořádně užít barev? To platí i v líčení. Nude oční stíny, perleťové rtěnky, černé řasenky i linky schovejte hluboko do kosmetické taštičky a pusťte na svou tvář smršť šťavnatých barviček. 

Svůdné kočičí oči si vyčarujete jedině pomocí dokonalých očních linek. Rozhodně však neplatí pravidlo, že výsledný efekt je podařený jen, když použijete černé linky. Letošním žhavým favoritem jsou totiž modrá a zelená. Pokud jste odvážná, rozhodně nemusíte použít jen jednu z nich. Na horní linku použijte jednu barvu, na spodní zase tu druhou. A nebo je navrstvěte nad sebe. Stejně tak si můžete hrát i v případě, že se klasické černé linky prostě nechcete vzdát.

Nebojte se kombinovat barevné linky s ostatními výraznými líčidly. Přesně teď je to období, kdy vám maximálně výrazné líčení projde, ba naopak s ním budete hvězdou každého večírku. Takže klidně vsaďte na modrou linku, podobně nápadný stín a oranžovou rtěnku! 

Barevné oční linky jsou v kurzu!Autor: Pinterest

A pokud si stále nejste jistá, že barevné linky jsou pro vás ideální, třeba vás přesvědčí, že díky nim budete vypadat odpočatě, rozzářeně a především sexy! Tak co? Půjdete do toho?

Inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

16 fotografií

Návod, jak si dokonale namalovat oční linky: 

480p 360p 240p
Naličte si oční linky: Video návod, jak na ně

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy