.

. Zdroj: archiv firem

.
.
.
...
.
9
Fotogalerie

Nejlepší řasenky, na které nedáme v redakci dopustit!

Najít tu pravou řasenku, která splní všechna vaše očekávání na výbornou, může trvat i několik let. Pokud jste ji ještě nenašla, třeba vám pomůžou naše tipy. Tady jsou řasenky, na které nedáme v redakci dopustit!

Editorka webu Ženy.cz Irena

Řasenka dodávající objem, Sothys

Mé řasy potřebují všechno: zvýraznit, zesílit, prodloužit, a pokud možno při tom všem neslepit. S tímhle si dosud poradily jen dvě řasenky – ta první ovšem hodně rychle vysychala, takže jsem stále hledala tu pravou. Řasenka Sothys zvládne všechno perfektně. Kartáček zůstává čistý a nezanesený barvou, řasy skvěle namaluje, zesílí, natočí i oddělí. K tomu ale navíc nevysychá a vydrží opravdu dlouho, což z ní i přes vyšší částku činí nejlepší řasenku, jakou jsem kdy vyzkoušela!

.
. | Zdroj: archiv firem

Koordinátorka ženských webů Brigita

Extra černá řasenka, Yves Rocher

Řasenka, která řasy prodlouží, dodá jim objem a přitom neslepí a přes den se nerozmazává ani nikam neotiskne? Při své honbě za tímto svatým grálem jsem mnohokrát šlápla vedle, až jsem narazila na Sexy Pulp od Yves Rocher. A jinou už nepoužívám. Kartáček má štětinky, nabírá malé množství barvy, takže nehrozí pavoučí nožky, dobře se odličuje a přitom drží na svém místě celý den. Za ty peníze (a vzhledem ke skutečnosti, že ji díky akcím často koupíte za půlku) se jedná o naprostou dokonalost!

.
. | Zdroj: archiv firem

Redaktorka webu Ženy.cz Ivona

Řasenka pro objem, Alcina

Když jsem si poprvé přečetla na obalu Wonder Volume, stihla jsem si pomyslet "to určitě". Když jsem uviděla štěteček, který byl oproti jiným řasenkám poloviční, lekla jsem se, jak tohle zvládnu. Když jsem řasenkou začala pročesávat řasy, už jsem jen žasla. Umí totiž nejen objem, ale i perfektní oddělení, prodloužení a dokonce "vytáhne" i menší řasy tak, abyste měla všechny rovnoměrně dlouhé. Aplikace je přitom směšně jednoduchá. Díky této řasence jsem si zase přestala malovat tenké černé linky. Natolik jsem spokojená s tím, jak mi zvýrazní řasy a dodá očím symetrii.

.
. | Zdroj: archiv firem

Řasenka pro objem a prodloužení, Maybelline

Moje letitá láska, na kterou je prostě spolehnutí. A protože je z drogérie, tudíž i za příznivou cenu, nikdy se dlouho nerozmýšlím, jestli si ji pořídím i tentokrát. Řasenka má zahnutý štěteček, takže podchytí i řasy u vnějšího koutku a krásně je podtočí. Celkově dokáže řasy perfektně zvýraznit, oddělit, zhustit i lehce prodloužit a přitom zanechat přirozený dojem (žádné "pavoučí nohy"). Dobře se odličuje, ale co je nejdůležitější, vydrží celý den a vůbec se nedrolí!

.
. | Zdroj: archiv firem

Redaktorka webu Ženy.cz Andrea

Prodlužující řasenka, Urban Decay

Řasenek jsem vyzkoušela opravdu desítky a teprve nedávno jsem našla dvě, které mi po všech stránkách vyhovují. Jedou z nich je právě Perversion od Urban Decay, která v první řadě vydrží opravdu dlouho a nevysychá. Zvládne řasy nezvykle zahustit a celý den drží na svém místě. Takže žádné drolení! Téhle řasenky už se nevzdám!

.
. | Zdroj: archiv firem

Řasenka pro extra objem, Lancôme

A tohle je moje druhá láska! Řasenku Hypnôse od Lancôme jsem poprvé vyzkoušela zhruba před rokem a dodnes si pamatuji, jak jsem po první aplikaci byla nadšená. Extra dlouhých a objemných řas si okamžitě všimly i moje kamarádky, a tak jsem se o řasenku musela na výletech i před večírky několikrát podělit, než si pořídily svojí. Úžasný produkt!

.
. | Zdroj: archiv firem

Editorka webu Recepty.cz a foodblogerka Karolína

Řasenka v cestovní verzi, Too Faced

Ikonická řasenka v růžovém obalu je mojí stálicí, po které sahám v obchodě pravidelně. Klasický štětinkový kartáček ve tvaru přesýpacích hodin řasy dokonale oddělí a zahustí. Řasy jsou neuvěřitelně výrazné, přitom nepůsobí nepřirozeně a nejsou slepené. Perfektně nalíčené vydrží celý den a přitom se večer dobře odličují. Nevýhodou řasenky je rychlejší vysychání. Kupuji si proto vždy cestovní balení, které je dvakrát levnější, vydrží téměř stejně dlouho jako plná velikost a je o poznání lehčí.

.
. | Zdroj: archiv firem

Řasenka pro maximální objem, Sephora Collection

Levnější variantu funkční řasenky, která vám dodá objem, nabízí Sephora. Outrageous Volume je řasenka v krásném obalu, který vypadá jako prošívaný polštářek. Má silikonový, ale poměrně hustý kartáček, který je z jedné strany tvarovaný jako přesýpací hodiny, a když ho pootočíte, je zakřivený tak, aby řasy dokonale pročesal a neslepil. Což opravdu dělá. Řasenka je hned po otevření na můj vkus hodně „mokrá“, ale zhruba po třech týdnech používání mírně zhoustne a pak je výsledek perfektní.

.
. | Zdroj: archiv firem