Nejkrásnější adventní kalendáře s kosmetikou: Vyberte si ten svůj!

Adventní kalendáře rozhodně nejsou přežitek! Alespoň ne ty, co v sobě ukrývají miniatury krémů, perfémů, rtěnek nebo řasenek. Adventní kalendáře s kosmetikou jsou zkrátka skvělé! Vybraly jsme pro vás ty, které vám letos udělají největší radost. 

Letos byste mohla nenápadně naznačit "svému Mikulášovi", že namísto klasického adventního kalendáře s čokoládou byste ráda odpočítávala dny do Vánoc pomocí kosmetických miniaturek. Nepodvádět a otevřít každý den jen jedno okénko, bude to těžké, to nám věřte.

Adventní kalendář, Nivea, mall.cz, 799 Kč

Kosmetických kalendářů každoročně přibývá. Zatímco před pěti lety je poskytovala jen jedna značka, dnes už si můžete opravdu vybírat. Je jen na vás, jestli dáte přednost kalendáři, který v sobě ukrývá vše od hydratačního krému přes šampon na vlasy až po pleťový peeling, nebo máte zálusk spíše na ten s dekorativní kosmetikou.

3D adventní kalendář, Rituals, 2390 Kč

Ať už si vyberete jakýkoliv, nemusíte se bát, že miniaturky nevyužijete. Jsou totiž ohromně praktické. Můžete je nosit i v té nejmenší kabelce pořád u sebe a také je vozit s sebou na víkendy nebo na dovolené.

Vyberte si adventní kalendář v naší galerii: