Nejkrásnější adventní kalendáře s kosmetikou: Vyberte si ten svůj!

2. listopadu 2019 • 06:00
• Foto: istock.com

Adventní kalendáře rozhodně nejsou přežitek! Alespoň ne ty, co v sobě ukrývají miniatury krémů, perfémů, rtěnek nebo řasenek. Adventní kalendáře s kosmetikou jsou zkrátka skvělé! Vybraly jsme pro vás ty, které vám letos udělají největší radost. 

Letos byste mohla nenápadně naznačit "svému Mikulášovi", že namísto klasického adventního kalendáře s čokoládou byste ráda odpočítávala dny do Vánoc pomocí kosmetických miniaturek. Nepodvádět a otevřít každý den jen jedno okénko, bude to těžké, to nám věřte. 

Adventní kalendář, Nivea, mall.cz, 799 Kč Adventní kalendář, Nivea, mall.cz, 799 Kč Autor: archiv firem

Kosmetických kalendářů s kosmetikou každoročně přibývá. Zatímco před pěti lety je poskytovala jen jedna značka, dnes už si můžete opravdu vybírat. Je jen na vás, jestli dáte přednost kalendáři, který v sobě ukrývá vše od hydratačního krému přes šampon na vlasy až po pleťový peeling, nebo máte zálusk spíše na ten s dekorativní kosmetikou. 

3D adventní kalendář, Rituals, 2390 Kč 3D adventní kalendář, Rituals, 2390 Kč Autor: archiv firem

Ať už si vyberete jakýkoliv, nemusíte se bát, že miniaturky nevyužijete. Jsou totiž ohromně praktické. Můžete je nosit i v té nejmenší kabelce pořád u sebe a také je vozit s sebou na víkendy nebo na dovolené. 

Vyberte si adventní kalendář v naší galerii: 

Fotogalerie

12 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy