Kosmetika na cesty, která vám ještě více zpříjemní letní dovolenou!

Úsporná balení vaší oblíbené kosmetiky jsou v létě k nezaplacení. Máme pro vás tipy na miniatury, se kterými bude každé cestování ještě mnohem příjemnější. 

Ať už se chystáte na dlouhou exotickou dovolenou, nebo třeba plánujete výlety po Čechách, potřebujete s sebou plnou kosmetickou výbavu, na kterou jste zvyklá i doma. Jenže zabalit si veškerou pleťovou i vlasovou péči, šminky a navíc ještě parfém, opalovací krém, balzám na rty a podobné nutnosti je téměř nemožné. Pokud tedy nechcete jeden celý kufr věnovat jen své kosmetice.

Většinou platí, že nechceme mít zavazadlo příliš těžké (do letadla ani nemůžeme) a raději bychom si sbalily o jedny šaty a sandálky víc na úkor vlasové masky nebo osvěžující mlhy na obličej. Takže, co s tím?

Nakupte si na léto miniaturky! Mají spoustu výhod. Jednak celý svůj kosmetický arzenál hravě vmáčknete do jedné kosmetické taštičky a nemusíte vynechat ani oční krém, sérum nebo třeba gel na unavené nohy a za druhé můžete mít své nejoblíbenější přípravky stále u sebe. Několik z nich si můžete vzít na palubu letadla (balení do 100 ml), ale také do batohu, ledvinky, kabelky nebo klidně i do kapsy.

Tipy na kosmetiku na cesty najdete v galerii: