Kosmetické produkty, bez kterých se v srpnu neobejdete!

Léto rozhodně ještě nekončí! A tak není pozdě na novou kosmetiku, která vám parné dny dokáže zpříjemnit. Vybraly jsme pro vás novinky i stálice, bez kterých se v srpnu zkrátka neobejdete! 

Jemné tělové mléko, Manufaktura

Česká kosmetická značka připravila na srpen redesign kosmetiky ze solí z Mrtvého moře, která nahrazuje kolekci z roku 2009. Nová edice má vylepšené složení se šetrnými konzervanty, účinnými látkami a také je ve zbrusu novém designu připomínajícím čistotu, moře, vodu a sůl. Z nové edice si určitě zamilujete jemné tělové mléko se solí z Mrtvého moře, s ovesným výtažkem a mandlovým olejem (v prodeji od 8. srpna). Skvěle se hodí k pravidelnému promazávání vysušené i podrážděné pokožky. Zajistí vám regeneraci, výživu, hydrataci, pružnost i ochranu.

Jemné tělové mléko se solí z Mrtvého moře, ovesným výtažkem a mandlovým olejem, Manufaktura, 249 Kč/250 ml

Zkrášlující pleťový olej, Bio Bachovky

Zkrášlující – vzácný pleťový olej, Bio Bachovky, prodává: bio-bachovky.cz, 522 Kč/30 ml

Detoxikační micelární šampon

Slunce, sucho, prach, nečistoty, to vše naše vlasy v létě nadměrně zatěžuje. Nneí divu, že jsou pak suché a bez lesku. V horkých prašných letních dnech tak potřebují detox, výživu a ochranu. Přesně to slibuje detoxikační micelární šampon od Yves Rocher. Micely umí pojmout všechny nečistoty a k vlasům je velmi šetrný.

Detoxikační micelární šampon, 300 ml, Yves Rocher, nyní 95,- Kč.

Celotělový a vlasový šampon, Paula's Choice

Tak tohle je vychytávka, kterou si zamilujete nejenom v létě, ale zkrátka kdykoliv, kdy někam cestujete. Jedná se o šetrný sprchový gel a šampon na vlasy v jednom. Je bez parfemace a barviv, takže ho můžete používat nejen vy, ale i celá rodina. Ušetříte tak opravdu hodně místa v kosmetické taštičce.

Celotělový a vlasový šampon, Paula's Choice, prodává: americkakosmetika.cz, 550 Kč/429 ml

Sada korektorů, Annabelle Minerals

Najít správný odstín korektoru není nic jednoduchého. Je totiž normální, že pleť nemá jednotnou barvu, a tak potřebujete jeden korektor na kruhy pod očima, jiný zase na pigmentové skvrny. Jeden se vám bude hodit v létě, jiný zase v zimě. A právě proto je tu unikátní sada šestnácti mini korektorů, se kterými můžete experimentovat, libovolně je kombinovat, a najít si tak perfektní odstín přímo pro vaši pleť. Každý minikorektor je schovaný v saténové krabičce. Stačí jen nanést ten správný plochým štětečkem a lehce vtlačit do pleti.

Sada šestnácti korektorů Get Ready, Annabelle Minerals, prodává: eshopannabelle.com, 241 Kč

Olej na opalování, Astrid sun

Pokud máte ještě dovolenou před sebou, musíte se vybavit kvalitním opalovacím přípravkem. Skvělou volbou je rozhodně olej na opalování Astrid sun. Výšku ochrany můžete zvolit podle vaší potřeby, pořídíte OF 30, 20, 15, 10 i 6. Opalovací olej spolehlivě ochrání pokožku, snadno se aplikuje, nezanechává pokožku mastnou a obsažené vzácné oleje podporují bronzové opálení. A v neposlední řadě – květinovo-kokosovou vůni si zkrátka zamilujete!

Olej na opalování OF 30, Astrid sun, cca 200 Kč/200 ml

Vyplňující perlové sérum, Nivea

Kdo by netoužil po mladší a vypnutější pleti? Vyzkoušejte sérum s vysokou dávkou kyseliny hyaluronové a kolagenovým boostrem, které díky technologii perel účinkuje ihned po aplikaci. Sérum se hodí jako doplněk k dennímu i nočnímu krému. Při pravidelném používání redukuje vrásky a vyhlazuje pleť a také zlepšuje obličejové kontury.

Vyplňující perlové sérum Hyaluron Cellualar Filler, Nivea, 430 Kč/30 ml