Hustá ofina i barevné stíny: 8 žhavých kosmetických trendů

Pozdní léto bývá nejlepší příležitostí, kdy světu představit všechny klíčové trendy pro nadcházející sezónu. A jelikož to podle počasí vypadá, že podzim je už za dveřmi, je nejvyšší čas si představit osm klíčových trendů, které budou ve světě krásy pořádně rezonovat.

Konečně zase výrazný make-up!

Barevné oční stíny, výrazné tvářenky i rty hrající barvami. Všechny tyto marnivé guilty pleasures jsme si po většinu pandemie musely nechat ujít. Nebylo kam je nosit, pod rouškou by nevynikly a kolegové na Zoom callech by takové kosmetické snažení stejně neocenili. Není tedy divu, že barevné líčení právě teď na podzim chytá druhý dech a bude extravagantnější, než bývá během chladných měsíců zvykem.

Mezi trendy se mimo jiné naplno vrací kouřové líčení, které ale místo klasické monochromatické paletky využívá sytých barev a třpytek. Nikam neodchází ani grafická linka, která často strčí do kapsy kdejaké stíny. Na výrazné barevné škále rozhodně nic neztratí, i ona ovšem získá na lesku a pravém glitter efektu. A jaké barvy budou skutečným hitem? Zelená, oranžová, růžová a modrá jako širé moře.

Loading
Loading

Článek pokračuje na další straně. >>>