Hit podzimu: Hnědá řasenka! Bude vám slušet?

20. září 2019 • 06:00
• Foto: profimedia.cz

Tak schválně, koupila jste si někdy jinou barvu řasenky než černou? Pokud ne, je na čase to změnit! Aktuálním podzimním hitem jsou totiž hnědé řasenky! A my víme, jaké jsou nejlepší.

Černá řasenka je samozřejmě nezbytnost, která nesmí v kosmetické výbavě chybět, ale pokud byste toužila po drobné změně, pořiďte si k ní rozhodně také řasenku v hnědém odstínu. Třeba budete mít štěstí a zrovna tu vaší oblíbenou, na kterou nedáte dopustit, vyrábí právě i v hnědé. Nebudete si tak muset zvykat na nový štěteček, hustotu nebo výdrž. 

Hnědá řasenka je ideální součástí "naked make-upu", tedy přirozeného líčení. V kombinaci s BB krémem, bronzerem a leskem na rty vám prokáže tu nejlepší možnou službu. Ovšem jen v případě, že nemáte světlou barvu pleti a černé vlasy. Pokud ano, zůstaňte raději u černé klasiky. 

Hnědý odstín řasenky může být ale součástí i mnohem výraznějšího večerní líčení. Skvěle se hodí třeba ke kouřovkám i výrazné rtěnce. 

Pamatujte na to, že hnědé řasenky mají narozdíl od těch černých hned několik odstínů. Mohou být velmi tmavé, ale i tolik světlé, že vaše řasy prakticky jen prodlouží a dodají jim objem. Než najdete tu pravou, může to chvilku trvat, ale rozhodně buďte trpělivá!

Tipy na hnědé řasenky najdete v galerii: 

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy