Plesové šaty

Plesové šaty Zdroj: shutterstock.com

Dokonale sladěná na ples. Šaty, boty... vyberte si!

Plesová sezóna v plném proudu. Někdo jde poprvé, někdo už ani neví co na sebe, jak je vytančený. U všech jsou nejdůležitější šaty. Jejich výběr je zásadní. Buď budete za hvězdu večera, nebo dostanete palec dolů. Různé postavy, různé délky, různé kombinace. Většina z nás doma plesovky má. Že už jste je měla několikrát? Vyzkoušejte nové kombinace a rázem získáte nový outfit.

Každá z nás má doma minimálně dvoje, troje šaty. Nemusí být nutně plesové, stačí je vhodně zkombinovat a nový večerní outfit je na světě. Pro jistotu zkontrolujte, zda máte správný střih, který lichotí vaší postavě.

Jak říká Coco Chanel: Předtím, než vyjdete z domu, zastavte se a sundejte si jeden šperk. Jak pravdivé. Zejména u večerní róby. Nechte vyniknout buď velký šperk nebo výrazné náušnice. Obojí by nedělalo dobrotu. Pozor k šatům na jedno rameno volte pouze náušnice, šperk na krk zcela vynechte.

Boty, boty, boty. Chce to podpatek. Nic vám lépe neprotáhne a nezeštíhlý nohy než vysoké podpatky. Navíc k večerním šatům jsou prostě dokonalé. Vy co si na podpatcích nevěříte, dnes už si kvečerní róbě můžete vzít i balerínky. Ale pozor, volte tak, aby byly opravdu slavnostního vzezření. Žádné plážovky. Vsaďte na třpyt, zlatou, černou a ozdoby.

Kabelka. Malá, psaníčko, na řetízku. Velké brašny nechte doma. Vždyť nic nepotřebujete. Jen si užívat krásný večer.