.

. Zdroj: internal

Oblečte se ke stromečku v barvách. Budete dokonalou ozdobou

Co si vezmu na sebe ke stromečku? Do černé? Kalhoty? Měla bych šaty? Zvolit můžete vše. Šaty, sukni, kalhoty, hlavně šperky a barevně se slaďte se stromečkem. Budete ta nejkrásnější ozdoba. Podívejte, jaké krásné kombinace můžete vytvořit.

Pokračování 2 / 7

Stylový pár červené a zlaté

Velmi oblíbená kombinace vánočních dekorací. Působí vesele, luxusně a vše kolem sebe rozzáří. Základ postavte na jedné z nich a tu druhou použijte na doplňky. Na červených šatech vynikne velký zlatý šperk či psaníčko. V opačné kombinaci červenou použijte na pusu, nehty a boty. A můžete zářit.

Pokračování 3 / 7

Modrá k nepřehlédnutí

Aristokratická modrá. Vznešená, elegantní, někdo namítne studená, ale nebojte, v modré nebudete rozhodně vypadat jako ledová královna. Kombinujte s bílou, stříbrnou... tak jako jsou ozdoby na vašem stromečku. Modrá je barva komunikace, takže se nebojte, že byste seděla sama v koutě.

Pokračování 4 / 7

Dokonalý třpyt

Kdo se netřpytí, není vidět. Sněhové vločky, námraza na oknech, měsíc a vy. Třpytu se nebojte. Použijte ho na špercích nebo na jednom kousku oblečení ve vašem slavnostním outfitu. Buď sukni nebo top nebo jen šaty. Při světle svíček se někdo blýskne.

Pokračování 5 / 7

Oslavy v zelené

Zelená je základ a vypadá nádherně. Barva stromečku sluší především brunetám. Kombinujte s černou a šperky do zlaté. Volte spíše splývavé materiály, jednoduché bez zbytečného řasení. Zelená bude slavit úspěch. Zaručeně.

Pokračování 6 / 7

Všechny odstíny fialové

Fialová. Druhá nejoblíbenější kombinace vánočních dekorací. Barva moudrosti, filozofie a zamyšlení. Proč ne, to se o Vánocích cení. Každá z vás má doma alespoň jeden kousek v této barvě. Jak ho zkombinujete, je na vás. Můžete se stříbnou, zelenou i modrou. Fialová vytvoří základ a ostatními barvami ji jemně podtrhněte.

Pokračování 7 / 7

Jemná ozdoba

V přírodních tónech působí vánoční dekorace velmi jemně, něžně a čistě. Nemáte-li ráda výrazné barvy, okázalý třpyt, v této kombinaci se budete cítit příjemně. krémové, béžové a světlé tóny působí velmi slavnostně. Slaďte se tón v tónu a doplňte jemným elegantním šperkem.