Hubneme do plavek, příběh první: Věčná dietářka Daniela | Ženy.cz
 

Hubneme do plavek, příběh první: Věčná dietářka Daniela

5. dubna 2018
Příběh Daniely • Zdroj: David Hanuš

Projekt Hubneme do plavek s časopisem Dieta zná své tři finalistky. První z nich je Daniela Pařilová. Kdy začala s hubnutím a jaký je její cíl?

Daniela začala poprvé hubnout jako spousta dívek v období puberty. Vyzkoušela různé diety s nulovými výsledky nebo hůře s jojo efektem. Největší problém byl, že se neustále ztrácela ve spoustě často i protichůdných informací o tom, jak se má vlastně správně hubnout. „Jsem z Moravy a vždycky jsem byla, jak se u nás říká, holka krev a mlíko, ale postupem času se to změnilo, takže jsem spíš boubelka než sebevědomá holka. Chtěla bych to změnit, dostat se do fyzické kondice a nabrat sebevědomí. A to vše nejen kvůli sobě, ale i kvůli své šestileté dceři, která je sportovně nadaná,“ vypráví Daniela. „Jsem člověk, který je aktivní, ale váha mě začíná omezovat a to chci změnit."

Do boje s geny

A taky chce ukázat všem, že to jde i přes veškeré povinnosti v domácnosti, starost o dceru a práci. "Je potřeba najít si čas i sama na sebe," říká Daniela. "Chtěla bych dokázat, že genetika není vše. Já jsem dostala do vínku špatné genetické proporce, ale s trochou vůle, sebezapření a jako v každém začátku i s pomocí druhých lze dosáhnout všeho,“ popisuje svoji motivaci. V průběhu soutěže se nejvíc těší na nové výzvy a překonávání sebe sama, v čemž se může spolehnout na podporu rodiny. Vaření pro Danielu nebude problém, vaří ráda a miluje kreativitu v kuchyni, ale zapracovat prý bude muset na pravidelnosti stravování.

Pohyb ji baví, oblíbila si jógu a třikrát týdně se věnuje alpinningu. Co ovšem nemusí, je běh, ale jak sama říká, třeba ji lásce k němu naučí trenér.

Podívejte se na Danielin příběh na videu:

Příběh Daniely VIDEO David Hanuš

Další finalistkou je Libuše Dvořáková.

Klíčová slova:  Hubneme do plavekdieta
Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!