Sex s více partnery a to všechno legálně, to je swingers párty

Sex s více partnery a to všechno legálně, to je swingers párty Zdroj: shutterstock

Swingers party: chcete to zkusit? Víme, co vás čeká!

Máte spokojený vztah, ale vaše sexuálně dobrodružná povaha je stále trochu nenasycená a nespokojená? Žijeme jen jednou, tak proč si nesplnit naše tajné sny nebo touhy. Pokud k nim patří zrovna swingers party, proč ne? Každopádně neškodí zjistit si předem, co člověk může očekávat a na jaká úskalí se připravit.

Jít do toho s partnerem?

Pokud je váš partner stejného smýšlení a váš vztah stojí na pevných podstavcích, potom se experimentování v této oblasti nemusíte bát. I když je pravda, že pokud se dostanete do swingers komunity, je občas těžké to všechno vstřebat. Jste ve vztahu a přitom máte sex s náhodnými cizími lidmi, což není v běžném vnímání bráno jako závazný vztah.

Na druhou stranu, pokud si každý užíváte sexuálních hrátek pod dohledem toho druhého, může to pro někoho být velmi vzrušující a vytváří to mezi vámi zcela jiné pouto. Také tímto způsobům zamezujete chuti svého partnera podnikat nějaké tajné zálety a hledat si milenky. Vstup do říše swingerů vám otevře zcela nové obzory ve světě sexu.

Pokud chcete participovat na swingers párty, musíte důvěřovat a být uvolnění. Jako dvojice, byste měli přijmout jen to, co vám bude příjemné oběma. Swinger by měl být otevřený, volnomyšlenkářský a od přírody trochu přidrzlý, a pak pro vás bude mít tenhle druh zábavy jistý půvab. Pokud se rádi díváte nebo vás vzrušuje, když se někdo dívá na vás, tak tady si můžete tenhle voyeurský sen splnit do maxima.

Co na tom lidi láká?

Hlavní důvod, proč lidem přijdou swingers párty sexy je proto, že se mohou dívat na jiné páry, jak spolu mají sex, což je vzrušující podívaná. Pokud jste někdy měli sex s vaším partnerem před zrcadlem, má to obdobné kouzlo.

Swingers skrývá nepřeberné množství možností. Než se do toho vrhnete, je nutno vědět, do čeho se pouštíte, abyste náhodou neřekli ano něčemu, co nechcete.

Jaké jsou možnosti?

Lehká výměna: Během této seance si páry vymění partnery a užívají si líbání, hlazení, mazlení a někdy orálního sexu.

Úplná výměna: Během této výměny si páry užívají sex se vším všudy, penetraci nevyjímaje.

Na ostro: Tahle výměna je pro opravdové hazardéry. Je to totiž sex bez ochrany, což se v dnešní době považuje spíš za sebevražd.

Ochrana je priorita!

Vždy pamatujte na svou ochranu, pokud se vás někdo zeptá, jestli může bez ochrany, prostě řekněte ne.

Nikdy se nenuťte do ničeho, co by vám nebylo příjemné. Slušné chování mezi účastníky je samozřejmostí. Nemusíte skočit hned na první pár, který uvidíte, máte čas se v klidu rozkoukat.

Pokud se chcete obléknout do sexy oblečku, klidně můžete, také hračky si s sebou klidně přineste, ale dbejte na hygienu a přineste si s sebou hygienické ubrousky, abyste je měli čím očistit.

Jaká jsou rizika pro vztah?

Riziko je tu vždycky v tom, že pro někoho může být nakonec nepřekousnutelné, vidět svého partnera při sexu s někým jiným, ač si to původně nepřipouštěl. Také je tu možnost propadnutí mindrákům a depresím, a to pokud se začnete srovnávat s ostatními a hledat na sobě chyby.

Pokud uvidíte svého partnera mnohem více vzrušeného než při sexu jen s vámi, je to také frustrující a může vést k hádkám a žárlivými scénám.

Speciální noční kluby

Internet je mocný a tudíž si můžete snadno vyhledat, kde mají kluby, speciálně pro tento účel. Kromě běžného baru a tanečního parketu, jsou v něm totiž i odlehlé místnosti s pohodlnými lehátky, sauna, sprcha, vířivka. Pro jedince s choutky hraničícími se sado maso, jsou v mnohých klubech také speciální místnosti.

Soukromé party

Nováčci se asi o takovýchhle akcích nedozvědí hned, jelikož nejsou nikde veřejně promovány. Pokud se ale budete v této komunitě pohybovat pravidelně, jistě se k vám donese, že se koná soukromá akce u někoho doma.

Zajímá vás, jak to chodí na swingers party očima pornoherečky? Čtěte zde.

Doporučujeme

Načíst další články