Řepkova zabavená kára: Jak hnije 14,5 milionu? | Ženy.cz
 

Řepkova zabavená kára: Jak hnije 14,5 milionu?

9. března 2017
Tomáš Řepka je známý bouřlivák proslulý svými emocemi na hřišti i mimo něj. • Zdroj: Youtube.com

V soudní úschově se muselo zabydlet milionové fáro fotbalového veterána Tomáše Řepky. Luxusní kára za 14,5 milionu korun nezdobí partnerky někdejšího slavného sportovce, ale hnije léta v garáži.

"Řepa", tedy slavný český fotbalista Tomáš Řepka, si Mercedes-Benz SLR Mclaren za 14,5 milionu korun pořídil v roce 2009. Na tento bourák při společném focení ulovil sexbombu Vlaďku Erbovou, která se s ním nedávno rozvedla a i se synem pláchla k hokejovému obránci Michalu Gulašimu.

A co je s luxusním auťákem? Fotbalistovi ho zabavil stát. Po zmatečných zprávách o tom, že ho někdo uloupil jakémusi arabskému pracháčovi, a pak ho český prodejce střelil Tomáši Řepkovi, už šest let trčí a ztrácí na ceně v takzvané soudní úschově. Tedy na pofiderním parkovišti ve Štěrboholích...

„Vím, že to tam stojí a nějaké peníze v tom samozřejmě mám,“ pověděl Aha! Tomáš Řepka, který si za kariéru vydělal na 400 milionů korun. „Ale to auto kradené nebylo, možná tam byl nějaký podvod s pojištěním, ale to nevím. Jezdil jsem s tím půl roku a pak mě z toho vyndali. Už je to dlouhá doba a já dneska ve finále nevím žádné řešení. Nikdo mě neinformoval. Bylo to poslední auto, které jsem si od té firmy koupil,“ dodal slavný exsparťan Tomáš Řepka.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy