Řepkova zabavená kára: Jak hnije 14,5 milionu?

9. března 2017 • 19:51
Tomáš Řepka je známý bouřlivák proslulý svými emocemi na hřišti i mimo něj. • Zdroj: Youtube.com

V soudní úschově se muselo zabydlet milionové fáro fotbalového veterána Tomáše Řepky. Luxusní kára za 14,5 milionu korun nezdobí partnerky někdejšího slavného sportovce, ale hnije léta v garáži.

"Řepa", tedy slavný český fotbalista Tomáš Řepka, si Mercedes-Benz SLR Mclaren za 14,5 milionu korun pořídil v roce 2009. Na tento bourák při společném focení ulovil sexbombu Vlaďku Erbovou, která se s ním nedávno rozvedla a i se synem pláchla k hokejovému obránci Michalu Gulašimu.

A co je s luxusním auťákem? Fotbalistovi ho zabavil stát. Po zmatečných zprávách o tom, že ho někdo uloupil jakémusi arabskému pracháčovi, a pak ho český prodejce střelil Tomáši Řepkovi, už šest let trčí a ztrácí na ceně v takzvané soudní úschově. Tedy na pofiderním parkovišti ve Štěrboholích...

„Vím, že to tam stojí a nějaké peníze v tom samozřejmě mám,“ pověděl Aha! Tomáš Řepka, který si za kariéru vydělal na 400 milionů korun. „Ale to auto kradené nebylo, možná tam byl nějaký podvod s pojištěním, ale to nevím. Jezdil jsem s tím půl roku a pak mě z toho vyndali. Už je to dlouhá doba a já dneska ve finále nevím žádné řešení. Nikdo mě neinformoval. Bylo to poslední auto, které jsem si od té firmy koupil,“ dodal slavný exsparťan Tomáš Řepka.

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy