Trendy z Instagramu: Svatební účes, který pobláznil svět! | Ženy.cz
 


Trendy z Instagramu: Svatební účes, který pobláznil svět!

27. dubna 2018 • 06:00
• Foto: instagram.com/braidedandblonde

Vybrat si ten pravý svatební účes, který bude perfektně ladit ke stylu svatby a zároveň pasovat k tvaru vašeho obličeje i k vašim vlasům, je dost složité. Někdo touží po objemném drdolu, jiná nevěsta zase po romantických loknách a třpytivé korunce. Zbrusu nový svatební trend se dá zasadit do vyčesaného účesu i rozpuštěných vlasů, chce to jen najít šikovnou kadeřnici!

Růže ve vlasech! To je to, po čem teď touží nevěsty po celém světě. Říkáte si, co je na tom tak senzačního? Nejedná se totiž o žádné umělé růžičky na sponce ani živé květy, tyhle růže jsou upletené přímo z vašich vlasů. Pokud milujete zapletené účesy, je právě tento pro vás jako stvořený! A nosit ho můžete, i když velký svatební den neplánujete!

Základem jsou copánky. Mohou být klasické i rybí, záleží, který se vám líbí více. Copánky se pak stáčí dokola a postupně připínají sponkami. Zní to možná jednoduše, ale zas taková hračka to není. Copánek se vždy musí povytahovat, nesmí zůstat hladký a utažený. Jinak nikdy nedocílíte tvaru okvětních lístků.

Pokud nejste fanouškem velkých drdolů, nevadí! I rozpuštěné, přirozeně navlněné vlasy stažené třeba do falešného culíku se dají nazdobit vlasovou růžičkou. 

Tak co? Jak se vám nový vlasový trend líbí?

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy