Svatební boty: 25 nejkrásnějších párů, ze kterých si vybere každá nevěsta!

Svatební sezóna 2020 se blíží! Pokud i vy nebo třeba vaše kamarádka chystáte svatbu, jedním z bodů je rozhodně výběr těch pravých svatebních bot. Třeba vám výběr trochu usnadní naše galerie!

V první řadě je důležité, aby vám jako budoucí nevěstě byly svatební boty pohodlné. Pokud toužíte po překrásných střevíčkách s úzkou špičkou a jehlovým podpatkem, počítejte s tím, že v nich příliš dlouho nevydržíte. Budete si tak muset pořídit ještě jedny o něco pohodlnější boty, ve kterých si užijete i odpolední svatební oslavy.

Je třeba přihlédnout i k tomu, kde se svatba bude konat. Pokud to bude na louce nebo třeba v lese, jsou jehlové podpatky velmi nevhodné, protože se vám budou zapichovat do země. Ideální variantou, pokud za každou cenu toužíte po podpatku, jsou takzvané blokové, které jsou stabilní a pohodlné. S širokým podpatkem pořídíte elegantní lodičky i romantické sandálky, záleží na tom, čemu dáváte přednost.

Nevěsty už dávno ve svůj velký den nenosí jen hladké bílé lodičky, protože nejenom ve svatebních šatech, květině a účesu se odráží naše osobnost! Je třeba ji promítnout i do svatební obuvi. K bohatě zdobeným šatům s nápadnými detaily se ovšem střídmější střevíčky hodí. Ovšem střídmé rozhodně neznamená nudné. Vsaďte třeba na lodičky či sandálky s drobnými blýskavými kamínky nebo roztomilou mašličkou. K jednodušším šatům se můžete rozhodně více odvázat, nebojte se bot s velkými ozdobnými kameny, štrasovými řetízky, třpytkami nebo metalickými aplikacemi.

Neupínejte se na bílou! Rozhodně není nutné, abyste měla sněhobílé svatební boty, i když třeba v případě šatů jste na tuto klasiku vsadila. I k čistě bílým šatům se perfektně hodí pudrově růžové, krémové, stříbrné, zlaté nebo třeba meruňkové boty.

Naše tipy na svatební boty z aktuálních kolekcí najdete v galerii:

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!