Sarah Jessica Parker představila vlastní svatební kolekci!

Herečka Sarah Jessica Parker je zároveň uznávanou návrhářkou bot. Svou první kolekci představila už v roce 2014, o dva roky později představila vlastní řadu střevíců pro nevěsty. A tentokrát se pustila i do šatů. Podívejte se na její zbrusu novou svatební kolekci! 

SJP se spojila se společností Gilt, která prodává oblečení pro ženy, muže i děti od těch nejlepších světových designérů. Společně představili konfekční kolekci pro všechny budoucí nevěsty, která obsahuje mix deseti různých stylů šatů, overalů, sukní i body. A protože Sarah ráda vybočuje, nabízí nevěstám svou kolekci rovnou v několika barevných provedeních. Nechybí klasická bílá a pudrově růžová, ale ani netradiční černá, modrá, šedá nebo červená. O netradičním svatebním stylu něco ví, sama se za herce Matthewa Brodericka vdávala v černých šatech.

Velký výběr je i co se velikostí týká. Svatební kolekce je od nuly po čtrnáctku (tj. od naší 30 až po 46).Ceny jednotlivých kousků se pohybují od 295 dolarů až do 2395 dolarů (tj. zhruba od 6 tisíc do 50 tisíc korun).

Kolekce není určena jen pro velký svatební den, ale také na rozlučky se svobodou nebo jako náhradní outfit na večerní svatební párty. Také proto nedominuje bílá barva.

Očekává se, že kolekce bude mít velký úspěch stejně jako všechny předchozí hereččiny návrhářské počiny. Na řadu lodiček s mašlemi, květinami a pásky, která se nápadně podobala stylu novinářky Carrie Bradshaw, módní svět ani po čtyřech letech nezapomněl. Klíčem k úspěšné kolekci je podle herečky nejen krásný design, ale i kvalitní materiály a pohodlí. Není divu, že SJP vysloužila prestižní cenu časopisu Footwear News za nejlepší debut na trhu s obuví.

Svatební kolekci koupíte na gilt.com!

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!