.

. Zdroj: archiv firem

.
.
.
.
6
Fotogalerie

Sarah Jessica Parker představila vlastní svatební kolekci!

Herečka Sarah Jessica Parker je zároveň uznávanou návrhářkou bot. Svou první kolekci představila už v roce 2014, o dva roky později představila vlastní řadu střevíců pro nevěsty. A tentokrát se pustila i do šatů. Podívejte se na její zbrusu novou svatební kolekci! 

SJP se spojila se společností Gilt, která prodává oblečení pro ženy, muže i děti od těch nejlepších světových designérů. Společně představili konfekční kolekci pro všechny budoucí nevěsty, která obsahuje mix deseti různých stylů šatů, overalů, sukní i body. A protože Sarah ráda vybočuje, nabízí nevěstám svou kolekci rovnou v několika barevných provedeních. Nechybí klasická bílá a pudrově růžová, ale ani netradiční černá, modrá, šedá nebo červená. O netradičním svatebním stylu něco ví, sama se za herce Matthewa Brodericka vdávala v černých šatech.

Velký výběr je i co se velikostí týká. Svatební kolekce je od nuly po čtrnáctku (tj. od naší 30 až po 46).Ceny jednotlivých kousků se pohybují od 295 dolarů až do 2395 dolarů (tj. zhruba od 6 tisíc do 50 tisíc korun).

The #GILTxSJP bridal collection is now live on @gilt! Exclusive head-to-toe looks produced here in NYC, suited for brides and beyond. Simple silhouettes in a soft color palette that we're all mad for. And never before seen @sjpcollection shoes that we've been keeping secret. Until now! Head to gilt.com/sjp to see the whole collection. X, Sj

Příspěvek sdílený SJP (@sarahjessicaparker),Dub 24, 2018 v 10:19 PDT

Kolekce není určena jen pro velký svatební den, ale také na rozlučky se svobodou nebo jako náhradní outfit na večerní svatební párty. Také proto nedominuje bílá barva.

I can now reveal! Tomorrow the #GILTxSJP bridal collection launches on @Gilt and tonight we gathered in celebration. Here’s a wee first look. Stay tuned for more. Thanks for letting us crash your salon, @sergenormant. And endless gratitude to the gorgeous models who joined us. We are so proud of this collection! X, Sj

Příspěvek sdílený SJP (@sarahjessicaparker),Dub 23, 2018 v 4:32 PDT

Očekává se, že kolekce bude mít velký úspěch stejně jako všechny předchozí hereččiny návrhářské počiny. Na řadu lodiček s mašlemi, květinami a pásky, která se nápadně podobala stylu novinářky Carrie Bradshaw, módní svět ani po čtyřech letech nezapomněl. Klíčem k úspěšné kolekci je podle herečky nejen krásný design, ale i kvalitní materiály a pohodlí. Není divu, že SJP vysloužila prestižní cenu časopisu Footwear News za nejlepší debut na trhu s obuví.

So excited to show off the new @sjpcollection pre-fall styles. Booties. Metallics. And the most perfect pair of ballerina flats. x, sj

Příspěvek sdílený SJP (@sarahjessicaparker),Dub 8, 2014 v 3:51 PDT

Svatební kolekci koupíte na gilt.com!

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!