Od Miley po Meghan: Nejkrásnější svatební šaty celebrit za rok 2018

Pro každou nevěstu jsou ty její svatební šaty nejkrásnější, to je jasné. Nicméně následující šaty také právem vzbudily patřičný obdiv a rozruch. Oblékly je slavné nevěsty roku 2018.

Miley Cyrus

Zpěvačka s kontroverzní pověstí o svátcích překvapila svatbou se svým dlouholetým snoubencem Liamem Hemsworthem. Symbolem zklidnění je pro ni bezesporu i umírněná, ale přesto nádherná saténová róba odVivienne Westwood. O tom, že jde v první řadě o manželství, nikoli o podívanou, svědčí nejen to, že Miley svatbu utajila, ale i že si její šaty zájemkyně klidně mohou objednat přes web.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

12.23.18

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus),Pro 26, 2018 v 12:48 PST

Další svatební šaty roku 2018 najdete v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!