Nejromantičtější zásnubní fotografie roku. Inspirujte se!

Známá svatební agentura Junebug Weddings zveřejnila nejlepší zásnubní snímky za rok 2018. Proč je vlastně předsvatební focení v poslední době tak oblíbené?

Svatební fotografie jsou pro novomanžele samozřejmostí a čím dál populárnější jsou také zásnubní. Ty mohou vzniknout bezprostředně po žádosti o ruku nebo kdykoliv v čase plánování svatby. S velkou oblibou se budoucí manželé fotí především v přírodě. Před strojenými ateliérovými fotografiemi tak jasně vítězí spontánní snímky v lese, na louce, u jezera nebo v rozkvetlé zahradě.

Popularita zásnubních fotografií se letos ještě zvýšila, a to také díky (dnes už) vévodovi a vévodkyni ze Sussexu. Přirozené, uvolněné, zamilované a stylové snímky, na nichž Meghan zazářila v šatech z loňské haute couture kolekce Ralph & Russo, okamžitě obletěly celý svět a setkaly se s velkým úspěchem.

Nejkrásnější zásnubní fotografie najdete v galerii:

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!