Princ Harry a Meghan Markle

Princ Harry a Meghan Markle Zdroj: Instagram @kensingtonroyal

Slavnostní šaty ve stylu Meghan Markle: Průsvitný top a dlouhá černá sukně

Meghan Markle má za sebou vánoční oběd s širší královskou rodinou v Buckinghamském paláci. Zasnoubený pár také zveřejnil nové oficiální fotografie, ze kterých nejen sálá dokonalé štěstí, ale obstály by i v módním editorialu. V obou případech přitom Meghan zvolila šaty, které jsou kombinací průsvitné krajky a černé sukně. 

Meghan Markle má štěstí. Nejenže si získala srdce prince Harryho, ale dokázala si naklonit i královnu Alžbětu. Ta kvůli ní dokonce změnila etiketu a svolila, aby se Meghan zúčastnila tradičního vánočního oběda, ačkoli ještě oficiálně není součástí královské rodiny. Pro srovnání, Kate Middleton se v roce 2010 této hostiny zúčastnit nemohla, ačkoli se rovněž měsíc předtím s Williamem zasnoubili.

Princ Harry a Meghan Markle na cestě ne slavnostní oběd
Princ Harry a Meghan Markle na cestě ne slavnostní oběd | Zdroj: Profimedia.cz

A Meghan má také skvělý vkus. Na slavnostní oběd s královskou rodinou totiž vyrazila v šatech značky Self-Portrait, jejíž krajkové šaty se špagetovými ramínky se staly ve svém segmentu ikonou. Meghan si vybrala jiný model, šaty pojmenované Nightshade, s krajkovým topem a bohatou áčkovou midi sukní. Mimochodem, tuto značku si oblíbila i vévodkyně Kate, takže původem malajský designér Han Chong, který vystudoval módu v Londýně, bude mít co dělat, aby zvládl Kate i Meghan efekt (masivní vlnu poptávky po oblečení a doplňcích, které si partnerky princů obléknou).

Šaty Nightshade, Self-Portrait
Šaty Nightshade, Self-Portrait | Zdroj: Archiv značky

Aby toho nebylo málo, o den později oficiální královský instagramový účet Kensington Royal zveřejnil nové zásnubní fotografie Meghan a Harryho, které jsou jedním slovem úžasné! Přirozené, uvolněné, zamilované a stylové – i díky tomu, že Meghan opět zvolila dokonalé šaty, tentokrát z loňské haute couture kolekce Ralph & Russo. Ty mají opět průsvitný top, který zdobí zlatá výšivka kapradiny a poloprůsvitná černá sukně s pruhy řasených volánů. Odvážné a překrásné!

Róba z kolekce Ralph & Russo haute couture 2017
Róba z kolekce Ralph & Russo haute couture 2017 | Zdroj: Profimedia.cz

Top je hodně průsvitný
Top je hodně průsvitný | Zdroj: Profimedia.cz

Meghan Markle v šatech Ralph & Russo
Meghan Markle v šatech Ralph & Russo | Zdroj: Instagram @kensingtonroyal

Doporučujeme

Načíst další články