Na tuhle noc nezapomenete: Krásné a sexy spodní prádlo pro nevěsty

Svatební noc bývá spojená s velkým očekáváním, které v posledních letech ne vždy dojde naplnění – jednoduše proto, že svatby začínají později odpoledne a veselí často trvá i přes noc. Přesto se vyplatí pořídit si na sebe na noc něco svůdného a delikátního, i kdybyste si to měla obléci až na svatební cestě. 

K základní výbavě moderní nevěsty dnes patří svatební šaty, druhé svatební šaty (měly je i vévodkyně Catherine a Meghan) a také svůdné noční prádlo, popřípadě hedvábná či krajková noční košilka. Záleží na preferencích a očekávání. Oblíbené jsou totiž také více či méně transparentní body či korzety, rafinované pásky přes boky či dekolt a také velmi výmluvné otvory na kalhotkách. Z barev sice stále vévodí bílá tradice a z materiálů je královnou krajka v závěsu s hedvábím a saténem. Zapomeňte ale, že prádlo pro nevěstu musí být výhradně vkusné dle současných parametrů. Devadesátky jsou zpět i v prádle a letí i klasické peprné trio podprsenka, kalhotky, podvazkový pás.

Tip na video: Jak se učesat na svatbu?

K tradičním značkám, které představují kolekce prádla speciálně pro nevěsty, patří například Victoria's Secret, La Petra, Agent Provocateur, Intimissimi, Etam nebo Savage x Fenty – značka, za kterou stojí zpěvačka Rihanna a která nabízí prádlo opravdu všem tělesným tvarům a velikostem. Je možné, že nakonec si ze své svatební noci zase tolik pamatovat nebudete, na druhou stranu, proč nemít nějaký suvenýr, který využijete třeba při výročí?

Fotogalerie: Nejkrásnější prádlo pro nevěstu a její svatební noc

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!