Na svatbu i na líbánky: 20 cool kabelek pro moderní nevěsty. Líbí se vám?

Sháníte kabelku ke svatebním šatům tak trochu "last minute"? Poradíme vám, jaké teď letí a kde je ještě seženete.

Vintage a návrat k přírodě, dva trendy, které vládnou svatbám už takřka deset let. Přesto mají stále co nabídnout. Pokud patříte k nevěstám, které chtějí svatbu v uvolněném stylu, pokud možno venku, určitě tomu chcete přizpůsobit nejen výzdobu (juta na stoly, nábytek s patinou, různorodé nádobí, luční kvítí...), ale i svůj svatební outfit.

A právě tomu jdou naproti současné módní trendy, které se více než kdy jindy inspirují minulostí. Jinými slovy, co vypadá jako ze 60. až 90. let, to je žádoucí. Korálkové kabelky, perly, peříčka anebo dokonce mramorování, které se pro změnu vrací až z období Art Deca. Jestli vám připadají současné kabelky málo praktické, užijte si jednu takovou aspoň na svatbě! Perličkovou kabelku v běžném provozu možná nevyužijete, ale na svatbě s ní budete za hvězdu.

Soulad s přírodou můžete zase vyjádřit jednoduchou slaměnou či ratanovou kabelkou přes rameno, ale i psaníčkem bohatě zdobeným barevnými flitry, které evokují rozkvetlou zahradu. Pokud plánujete svatební cestu u moře, nebojte se ani plážových motivů, taková kabelka vám bude skvělou společnicí i na líbánkách.

Podívejte se do fotogalerie, jaké kousky jsme pro vás našli v aktuálních kolekcích.

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!