Tajné triky slavných žen pro lepší spánek! Meditace i citronový čaj

23. listopadu 2018 • 06:00
 • Tajné triky slavných žen pro lepší spánek! Meditace i citronový čaj

  Kvalitní spánek je základ. Když jste perfektně odpočatá, máte lepší náladu, celkově se cítíte lépe a to se projeví i na vašem vzhledu a kvalitě odvedené práce. Své o tom ví také slavné ženy, které se podělily o své triky, jak se vyspat co nejkvalitněji. 

  Salma Hayek (52)

  Mexická herečka pije každý večer rozpustný nápoj bohatý na vápník a hořčík (konkrétně CalMag Plus with Vitamin C & D3). Díky tomu si každou noc užije opravdu kvalitní spánek. A nejen to! Salma také prozradila, že nápoj zlepšuje trávení, takže se každé ráno cítí opravdu skvěle. 

  Salma Hayek Salma Hayek Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Miranda Kerr (35)

  Miranda Kerr Miranda Kerr Autor: profimedia.cz

  Australská topmodelka má recept na to, jak se skutečně vyspat do růžova! Stačí jí k tomu levandulová mlha (její oblíbená je od značky Kora Organics). Každý den před spaním si ji nastříká na důkladně vyčištěný obličej a také na polštář. Díky opojné levandulové vůni se jí i rychleji usíná. 

 • Lea Michele (32)

  Lea Michele Lea Michele Autor: profimedia.cz
  Americká herečka si každý den (zhruba dvě hodiny před tím, než si jde lehnout) připraví čaj z citronů. Stačí citron oloupat, nakrájet dužinu, zalít horkou vodou a po vychladnutí ještě přidat čerstvou citronovou šťávu. Čaj ji pročistí a tělo nemusí v noci tak horlivě trávit, takže si užívá odpočinku. 
 • Jennifer Aniston (49)

  Jennifer Aniston Jennifer Aniston Autor: profimedia.cz
  Slavná herečka má hned dva předspánkové rituály. Zhruba hodinu předtím, než jde spát, vypne svůj mobilní telefon a nechá ho v jiné místnosti. Těsně před spánkem si dopřeje pětiminutovou meditaci. Díky této kombinaci se prý každé ráno vzbudí dokonale odpočatá. 
 • Gwyneth Paltrow (46)

  Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow Autor: profimedia.cz
  Možná vás to překvapí, ale americké herečce ke kvalitnímu spánku nejvíce pomáhá horká koupel. Před spaním si napustí vanu, nasype do ní svou oblíbenou sůl, přidá esenciální oleje a nakonec si dopřeje ještě peeling.
 • Bella Hadid (22)

  Bella Hadid Bella Hadid Autor: profimedia.cz
  Americká topmodelka patří v současnosti mezi nejžádanější ve své branži a také vymetá jeden večírek za druhým, a tak je jasné, že dlouhý spánek si každý den rozhodně dopřát nemůže. Má ovšem recept na to, jak může být i krátký spánek opravdu kvalitní. K usínání si pouští meditační hudbu, díky které se dostane do hlubokého spánku a je perfektně odpočatá i po čtyřech hodinách. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Klíčová slova:  spánektrikyslavné ženyvip
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy