Více žen v politice? Ano, ale takhle asi ne!

A je tu další pravidelná dávka výroků, které snad ani nepatří do 21. století. Jako třeba varování Unie rodinných advokátů před tím, aby se chlapi starali o malé děti! Pak by z toho akorát měli emoční problémy. Ještě toho tak! Nechybí taky jedno hrůzostrašně předvolební video. Dejte si to všechno.

Ale šílených výroků a činů se našlo víc: Víte třeba, kdy to šlo s tradiční rodinou do kopru? Když ženy začaly volit. Podobný názor je poslední dobou nějak v oblibě, nedávno jsme se takhle dozvěděli, že holky můžou i za druhou světovou.

Podpořte náš pořad v hlasování o Křišťálovou lupu. Do prvních tří kategorií bychom se asi vešli, ovšem nominace za Original Video by potěšila tuplem!

Nominovat můžete zde.

Mimochodem během dosavadních dvanácti ročníků se do užšího výběru osobností českého internetu dostalo 65 jmen - a z toho jen 8 byly ženy. Takže každý hlas na síti se hodí!

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně že nás chlap nebije a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>