Slavné odpůrkyně plastických operací: Proč je odmítají?

4. října 2018 • 06:00
 • Slavné odpůrkyně plastických operací: Proč je odmítají?

  Většina slavných žen se vrhá do plastických úprav doslova po hlavě. Liposukce, zvetšení rtů, vyhlazení vrásek a spoustu dalších kosmetických úprav jsou ve světě slavných samozřejmostí. Existuje ale pár žen, které jakékoliv zákroky razantně odmítají. Které to jsou a věříte jim to?

  Kate Winslet (42)

  Tahle herečka si zakládá na svých ženských křivkách a také na přirozené kráse. Stárnutí je pro ni běžná věc a vrásek se rozhodně nebojí. Dříve prohlásila, že rodiče ji vedly k tomu, aby se měla ráda taková, jaká je, a proto uznává přirozenou krásu. Navíc prý jako herečka rozhodně netouží po nehybném výrazu v obličeji. Společně s herečkami Rachel Weisz a Emmou Thompson vytvořily spolek, který se jmenuje Britská liga proti kosmetické chirurgii. Jeho prostřednictvím se snaží snížit tlak společnosti, který nutí slavné ženy k plastickým operacím. 

  Herečky Herečky Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Rachel Weisz (48)

  Herečky Herečky Autor: profimedia.cz
  Rachel Weisz na prahu padesátky odsuzuje botox a podle ní by měl být pro herečky zakázaný stejně jako steroidy pro sportovce. Výraz v hereččině tváři je základem její práce a nikdo se podle Rachel nechce dívat na "nehybnou masku". 
 • Emma Thompson (59)

  Herečky Herečky Autor: profimedia.cz
  Britská herečka řekla magazínu Hello, že plastické operace jsou nezdravé a rozhodně ne normální. Se svými hereckými kolegyněmi Kate Winslet a Rachel Weisz si plácly, že nikdy žádnou plastickou operaci nepodstoupí. Pokud je to pravda, Emma stárne opravdu s grácií a přirozené vrásky jí opravdu sluší. 
 • Salma Hayek (52)

  Herečky Herečky Autor: profimedia.cz
  Mexická herečka plastické operace neodsuzuje, ale sama by si žádnou rozhodně nenechala udělat. Podle ní takový zákrok ženě nezaručí, že bude krásnější. Také prozradila, že jí přijde zbytečné plýtvat časem při zdlouhavém zákroku, raději ho investuje do něčeho, co ji baví a naplňuje. 
 • Liv Tyler (41)

  Herečky Herečky Autor: profimedia.cz
  Narozdíl od svého otce Stevena Tylera si na botox ani jiné kosmetické úpravy nepotrpí. Za jejím mladistvým vzhledem prý stojí důkladná péče o pleť. Liv prohlásila, že raději se bude o svou pleť maximálně starat a dopřávat jí tu nejlepší péči, než aby musela podstoupit plastiku. 
 • Sigourney Weaver (68)

  Herečky Herečky Autor: profimedia.cz
  I tato herečka celý život odmítá plastické operace. Zastává stejný názor jako některé její kolegyně, že hereččin výraz by měl být přirozený, nikoliv dílo šikovného plastického chirurga. Také je přesvědčená, že vše, co v životě zažijeme, se zapisuje do našeho obličeje, a byla by přece škoda svůj život vymazat. 
 • Meryl Streep (69)

  Herečky Herečky Autor: profimedia.cz
  Podle Meryl Streep ženy, které chodí na botox, na své vrásky mnohem více upozorňují než ty, které si s nimi nelámou hlavu. Podle ní by měly ženy umět přijmout všechny změny, které se stárnutím souvisí. Meryl oslaví příští rok 70. narozeniny a i bez plastik vypadá klidně o deset let mladší. 

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy